ورزشی

قریشی: باید از داور بازی ذوب آهن و پیکان تقدیر شود

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، دیدار ذوب آهن و پیکان در هفته سوم رقابت های لیگ بیستم، یکی از جنجالی ترین دیدارهای فوتبال ایران بود. در دقایق پایانی این دیدار، سیدرضا مهدوی داور مسابقه یک ضربه پنالتی به سود پیکان اعلام کرد که با اعتراض شدید بازیکنان ذوب آهن همراه بود.

داور مسابقه پس از مشورت با کمک هایش و بازبینی صحنه از طریق دوربین های کنار زمین و همچنین پرس و جو از حسین پورامینی بازیکن پیکان که خطا بر روی او اعلام شده بود، تصمیمش را تغییر داد. اکنون مدافع ذوب آهن معتقد است باید از این داور تجلیل شود.

محمد قریشی مدافع ذوب آهن در مورد بازی با پیکان می گوید: در دو بازی ابتدایی به تساوی رسیده بودیم و تمام برنامه های ما کسب 3 امتیاز بود. چند موقعیت صد در صد گلزنی در نیمه اول داشتیم ولی باز هم ما ابتدا گل اول را دریافت کردیم ولی خدا را شکر فرشاد محمدی مهر و میلاد جهانی تیم را خیلی زود به بازی برگردانند.

وی ادامه داد: سپس در نیمه دوم هجومی تر بازی کردیم. هر چند تیم حریف دفاعی بازی می کرد و بازی را بسته بود و چند موقعیت را داشتیم ولی نشد که 3 امتیاز را کسب کنیم ولی خدا را شکر توانستیم یک امتیاز کسب کنیم.

این بازیکن در مورد اشکال تیم ذوب آهن در عدم رسیدن به پیروزی گفت: نمی توان این را اشکال دانست. زمانی که تیمی در بازی ها نمی بازد، نشان دهنده قدرت آن تیم است. ما در هر 3 دیدار عقب افتادیم و توانستیم به بازی برگردیم که این نشان از قدرت و اتحاد تیمی دارد. به قول آقای رحمان رضایی تیم ما خیلی کار دارد تا بتوانیم به پیروزی برسیم و به جایگاه واقعی تیم برسیم.

وی درباره استفاده داور از VAR وطنی نیز گفت: باید از داور وسط و کمک هایش و داور چهارم و ناظر بازی تشکر کنیم که مردانگی کردند و حداقل کاری که کردند، دیدن آن صحنه بود. واقعا هم در آن صحنه هیچ اتفاقی نیفتاد. اگر این پنالتی به ضرر ما اعلام می شد، به قول قاسم حدادی فر اتفاقات جنجالی برای ذوب آهن تکمیل می شد.

وی ادامه داد: خدا را شکر داور وسط صحنه را دیدند و تصمیمشان را عوض کردند. ما از ایشان واقعا ممنون هستیم. امیدواریم که فدراسیون برای ایشان و امثال ایشان پاداش ویژه ای در نظر بگیرند.

قریشی در مورد بازی هفته بعد با تیم سابقش یعنی صنعت نفت آبادان نیز گفت: تیم صنعت نفت با توجه به 3 بازی ابتدای هفته موفق شد 4 امتیاز کسب کند. آنها تیم خوب و جوانی دارند و مطمئنا برای پیروزی به میدان می آیند. ولی ما با توجه به نتایجی که گرفتیم، دیگر جا برای از دست دادن امتیاز نداریم. ما با توجه به دستورات کادرفنی برای کسب 3 امتیاز به میدان می رویم. نتیجه بازی را تلاش دو تیم مشخص می کند. امیدوارم یک بازی خوب و جذابی باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا