سیاسی

شهادت شهید فخری‌زاده اتحاد مردم ایران برای پیشرفت را دو چندان می‌کند

پنل اس ام اس هیرو

با شهادت شهید فخری زاده عزم و اتحاد مردم ایران برای پیشرفت دو چندان می شود

به گزارش  حوزه احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه آلانه، جامعه اسلامی مهندسین در پی ترور دانشمند کشورمان در بیانیه ای، ضمن تسلیت شهادت این دانشمند بزرگ، عزم و اتحاد مردم را برای پیشرفت دو چندان توصیف کرد.

متن بیانیه به شرح زیر است:

“بسم رب الشهداء والصدیقین

بیانیه جامعه اسلامی مهندسین در پی شهادت دانشمند شهید محسن فخری زاده

ترور ناجوانمردانۀ مدیر و دانشمند شهید، دکتر محسن فخری‌زاده که بی‌شک یکی از نخبگان بی بدیل صنعت دفاعی کشور بود، بار دیگر چهرۀ زشت دولت تروریست صهیونیستی و حامیان پلید و اذناب کثیفش را در منطقه عیان کرد.

به شهادت رساندن یک نخبۀ علمی در وطن خود می‌تواند پلیدترین کاری باشد که تنها از دولت کودک کش صهیونیستی و همراهان دیکتاتورش در منطقه بر می‌آید. حالا در کنار این ترور ناجوانمردانه، سکوت شرم آور مدافعان ظاهری حقوق بشر تاسف آورترین قسمت ماجراست.

ملت سرافراز ایران می‌داند که با شهادت حاج قاسم‌ها و فخری‌زاده‌ها مسیر عزت و پیشرفت بسته نمی‌شود و هر چند که قلب این ملت مالامال از اندوه فراق عزیزان خود می‌گردد، اما عزم و اتحاد مردم ایران برای پیشرفت دو چندان می‌شود.


بیشتر بخوانید:


جامعۀ اسلامی مهندسین با گرامیداشت یاد آن شهید سعید و قدردانی از زحمات فراوان وی در عرصه‌های گوناگون، شهادت آن بزرگ مرد متعهد عرصه علم و فناوری را به مقام معظم رهبری و عموم ملت ایران و علی الخصوص خانوادۀ معزز ایشان تبریک و تسلیت عرض می‌نماید و مجدانه از مسئولان ذیربط شناسایی و محاکمه مباشرین و قاتلین آن شهید بزرگوار و همچنین انتقام سخت از آمرین این ترور ناجوانمردانه را مطالبه می‌کند. شایسته است ضمن حفظ امنیت و اقتدار کشور برخورد با مقصرین در حفظ امنیت سرمایه‌های بی نظیر میهن در دستور کار مسئولان ارشد اطلاعاتی، امنیتی و قضایی قرار گیرد.

از خداوند متعال می‌خواهیم روح آن شهید سرافراز همنشین ارواح طیبۀ شهدا و معصومین و متنعم از خان رحمت واسعۀ الهی باشد.

جامعه اسلامی مهندسین

آذرماه ۱۳۹۹”

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا