ورزشی

حامد لک 10 بازی؛ دو گل از روی نقطه پنالتی

کد خبر: 1721938/4

زمان: 13:28  
1399/09/08

بازدید: 4,929

آماری جالب برای گلر پرسپولیس

حامد لک رکوردی جالب توجه در پرسپولیس از آن خود کرده است.

به گزارش “آلانه”، دروازه بان تازه به خدمت گرفته شده پرسپولیس به رکوردی جالب توجه در این تیم دست یافته و در شرایطی که 10 بازی از حضورش در این تیم گذشته، تنها دو بار و از روز نقطه پنالتی دروازه‎‌اش باز شده است.

 

لک که بعد از جدایی علیرضا بیرانوند به عنوان جانشین وی به عضویت سرخپوشان در آمده، در ادامه به عنوان گلر فیکس در لیگ قهرمانان آسیا به کار گرفته شد. حامد لک در این رقابت‌ها با نمایشی درخشان توانست نقش پررنگی در فینالست شدن تیم از خود به جا بگذارد و خصوصا در بازی نیمه نهایی مقابل النصر عربستان در جدال پنالتی‌ها، موفق به عملکردی موفق برای صعود تیم داشت.

با شروع لیگ نیز حامد لک به عنوان دروازه بان فیکس تیم کار را در جمع سرخپوشان دنبال کرده و طی سه بازی ابتدایی توانسته دروازه‌اش را بسته نگه دارد. البته نکته جالب توجه اینجاست که طی سه بازی ابتدایی فصل دروازه او به شکلی خطرناک از سوی مهاجمان رقیب مورد هدف قرار نگرفته است تا او به چالش در این تیم مواجه شود.

 

لک اکنون طی 10 دیداری که در ترکیب پرسپولیس پشت سر گذاشته، تنها دو بار و از روی نقطه پنالتی دروازه‌اش باز شده و توانسته رکوردی جالب توجه را از آن خود کند و هنوز در جریان بازی گلی دریافت نکرده است. باید دید این رکورد تا زمانی برای او پابرجا خواهد ماند و او در اولین فصل حضورش چه عملکردی به جا خواهد گذاشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا