ورزشی

تذکر جدی؛ دروازه‌بانان استقلال مدیریت می‌شوند 

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1721857/34

زمان: 08:10  
1399/09/08

بازدید: 14,055

در روزی که استقلال تمرین داشت دروازه بانان استقلال در تمرین اختصاصی که داشتند با هم وارد چالش شدند که این منجر به ترک تمرین از سوی رشید مظاهری شد. 

به گزارش “آلانه”، این موضوع که خیلی زود به گوش محمود فکری رسید به آن واکنش اینستاگرامی نشان داد و نوشت همه برای یک قلب می تپیم و به کسی اجازه تفرقه ندهید. سرمربی استقلال قصد دارد سوء تفاهم به وجود آمده میان دو دروازه بان استقلال را مدیریت کند. بدون برخورد قهریه چون رفتاری غیر ازاین هم به دو دروازه بان استقلال ضربه خواهد زد و هم به تیم. به خصوص به رشید مظاهری که در اردوی تیم ملی حضور دارد و این رفتارها و چالش های ایجاد شده می تواند به موقعیت او در تیم ملی ضربه بزند. اسکوچیچ هم نشان داده دوست دارد تیمی آرام و بدون حاشیه داشته باشد و حتی به همین بهانه چند بازیکن این چنینی را بدون هیچ توضیحی از اردوی تیم ملی کنار گذاشته است. 

 

محمود فکری در روزهای ابتدایی حضور در اردوی تیم آبی صحبت های متعددی با آبی پوشان داشت و خطاب به آنها تاکید کرد برای همدلی بازیکنان ارزش زیادی قایل است و بر این عقیده است بهترین فاکتور برای قهرمان شدن در فصل جاری همدلی است و البته تاکید کرد بی نظمی در اردوی استقلال را تحمل نخواهد کرد و دوست دارد پیش از گرفتن تصمیم قهریه شاهد رفاقت بین بازیکنان باشد. 

 

استقلال در هفته سوم برای بازی با پیکان آماده می شود که این بازی برای آبی ها مهم و تیم به هر دو دروازه بان نیاز دارد. اینبار محمود فکری با یک تذکر جدی به دو دروازه بان باتجربه تیمش موضوع پیش آمده را مدیریت خواهد کرد تا این موضوع درون خانوادگی حل شود اما اگر قرار به تکرار این رفتارها باشد برای محمود فکری که به نظم و انضباط اهمیت وِیژه ای می دهد قابل تحمل نخواهد بود. 

 

استقلال در دو هفته ابتدایی با سید حسین حسینی به میدان آمد اما محمود فکری تصمیم گرفت در بازی سوم و در برابر ماشین سازی به رشید مظاهری میدان دهد که استقلال یک بر صفر برنده شد. به نظر می رسد در بازی با پیکان هم رشید مظاهری مرد شماره یک استقلال باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا