ورزشی

امروز، یک روز تاریخی برای فوتبال ماست!

کد خبر: 1721879/44

زمان: 10:17  
1399/09/08

بازدید: 5,133

اظهارات سلطانی فر، علی نژاد و نبی قبل از مجمع؛

وزیر ورزش و مسئولان فدراسیون امیدوارند در مجمع امروز فدراسیون فوتبال، اساسنامه جدید به تصویب اعضا برسد. 

به گزارش “آلانه”، مجمع عمومی فدراسیون فوتبال امروز در محل آکادمی ملی المپیک اما به صورت وبینار برگزار خواهد شد. مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و مهدی علی نژاد معاون وزیر در مجمع حاضر هستند، اما روسای هیات های استانی به صورت ویدیویی در این مجمع شرکت می کنند.

مهدی علی نژاد پیش از شروع این مجمع گفت: اساسنامه فدراسیون فوتبال بعد از رفت و برگشت های متعدد نهایتا از سوی فیفا تایید شد. با توجه به شرایط کرونا در کشور چاره ای نبود به جز اینکه بتوانیم مجمع را به صورت وبینار برگزار کنیم. امیدوارم که امروز روز تاریخی برای فوتبال ایران به خاطر تایید اساسنامه از سوی مجمع باشد.

مهدی محمدنبی، دبیرکل فدراسیون نیز پیش از شروع مجمع گفت: تمامی اعضای مجمع به صورت آنلاین در مجمع حاضر هستند. امیدوارم اساسنامه جدید امروز تصویب شود و در بلندمدت باعث توسعه پایدار فدراسیون شود. امروز با تصویب اساسنامه یک روز تاریخی برای فوتبال ماست. 

همچنین مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش پیش از شروع مجمع گفت: بحث اساسنامه سال ها بود که در کش و قوس قرار داشت، اما این اساسنامه سند محکمی برای رشد و توسعه فوتبال کشور خواهد بود. روزهای خوشی را در فوتبال کشور در سال های اخیر دیدیم؛ از جمله حضور موفق در جام جهانی 2018 و موفقیت باشگاههای ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا که امیدواریم چند هفته دیگر به قهرمانی یکی از آن ها منجر شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا