ورزشی

اعتراض صلاح با دست ندادن به کلوپ!

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، در چارچوب هفته دهم رقابت های لیگ برتر انگلیس، تیم های برایتون و لیورپول در ورزشگاه خانگی برایتون به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه تساوی 1 – 1 به پایان رسید. تک گل لیورپول را دیگو ژوتا به ثمر رساند و گل مساوی برایتون را نیز پاسکال گراس در دقیقه 92 از روی نقطه پنالتی وارد دروازه آلیسون بکر کرد.

اما در دقیقه 64 این مسابقه، محمد صلاح ستاره مصری لیورپول بنا به نظر یورگن کلوپ سرمربی قرمزهای آنفیلد، از زمین مسابقه تعویض شد که او عکس العمل خوبی به این تعویض نشان نداد.

در دقیقه 64 زمانی که سادیو مانه قصد داشت وارد زمین شود، داور چهارم تابلو تعویض را بالا برد. صلاح با دیدن شماره اش بر روی تابلو تعویض عصبانی شد و با باز کردن دست هایش، از اینکه باید از زمین مسابقه بیرون برود، کاملا ناراضی بود.

او در هنگام تعویض شدن زیر لب غرولند زیادی می کرد و پس از خروج از بازی، با کلوپ سرمربی تیمش دست نداد و به سوی سکوهای ورزشگاه رفت.

 

 

 

 

 

این اتفاق در حالی رخ داد که محمد صلاح چند دقیقه قبل پاس تنها گل این دیدار را برای دیگو جوتا ارسال کرده و به نظر می رسد انتظار نداشته در این دقیقه از بازی تعویض شود.

او با عصبانیت کاپشنش را پوشید و هنگامی که تصاویر تلویزیونی او را نشان می داد، چهره او کاملا عصبانی بود. باید منتظر ماند و دید واکنش یورگن کلوپ نسبت به این حرکت صلاح چه خواهد بود.

محمد صلاح فوق ستاره مصری لیورپول، چندی پیش برای برگزاری مراسم عروسی برادرش به کشورش سفر کرد که در آنجا به ویروس کرونا مبتلا شد و چند بازی لیورپول را از دست داد. این حرکت صلاح و شرکت در مراسم شلوغ عروسی و مبتلا شدنش به کرونا، باعث انتقادهای فراوانی از او شد.

 

 

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا