ورزشی

مورینیو: دلم برای تلفن‌های دیگو خیلی تنگ می‌شود

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1721684/50

زمان: 09:40  
1399/09/07

بازدید: 9,705

مورینیو بعد از پیروزی تیمش در لیگ اروپا به دیگو مارادونا ادای احترام کرد و گفت دلش برای تماسهای تلفنی دیگو با او بعد از کسب نتایج ضعیف توسط تیم‌هایش تنگ می‌شود.

به گزارش “آلانه”، ژوزه مورینیو سرمربی تاتنهام بعد از پیروزی 4-0 تیمش مقابل لودوگورتیس بلغارستان در چارچوب لیگ اروپا از فرصت برای اشاره به رابط اش با دیگو مارادونای فقید استفاده کرد و در ادای احترام به او گفت مارادونا هر وقت که تیم‌هایش نتایج بد می گرفته اند با مورینیو تماس می گرفته تا به او روحیه بدهد. آقای خاص گفت دلش برای این تماسهای تلفنی تنگ خواهد شد.

 

 

مورینیو در صحبتهای خود گفت با اینکه دنیا از افتخارات فوتبالی مارادونا به خوبی آگاه است و هر کس می‌تواند با یک جستجوی اینترنتی دریابد که او در تاریخ فوتبال چقدر بزرگ بوده است اما او شخصاً دلش برای انسانیت مارادونا تنگ می‌شود. انسانیتی که باعث می شد دیگو از آن سوی دنیا با او تماس بگیرد تا بعد از باختهای بد به مورینیو روحیه بدهد.

 

مورینیو در پایان بازی تاتنهام به خبرنگاران گفت: ” یک مارادونا داریم و یک دیگو. راجع به مارادونا نیازی نیست من چیزی بگویم چون دنیا او را می شناسد و هیچکس فراموشش نخواهد کرد. دیگو اما متفاوت است. کسانی دیگو را می شناسند که دوستان صمیمی او بوده اند، کسانی که در رختکن با او حضور داشته اند، همکارانش و کسانی که این امتیاز را داشته اند که دیگو آنها را دوست خود بداند”.

 

 

سرمربی تاتنهام در ادامه گفت: ” دیگو قلب خیلی خیلی بزرگی داشت. دلم برای این مرد تنگ می‌شود. از نظر فوتبالی هر وقت دلمان برای مارادونا تنگ بشود می‌توانیم اسمش را گوگل کنیم ولی دیگو نه‌، اینطور نیست. من امروز بارها از دیگو برای بازیکنانم گفتم. از روزهایی که با هم بودیم و از اینکه چقدر دلم برایش تنگ می‌شود. به خصوص برای لتفنهایی که او بعد از شکستها می زد و سعی می کرد روحیه بده. دیگو هرگز بعد از پیروزی به من زنگ نمی زد. فقط بعد از شکست”.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا