ورزشی

مرزبان: تراکتور از بحران خارج می‌شود

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، علیرضا مرزبان دستیار محرم نویدکیا سرمربی تیم سپاهان، پس از پیروزی مقابل تراکتور در نشست خبری حضور یافت و در خصوص مسائل مختلف صحبت کرد. او از فوتبال مالکانه سپاهان گفت و همچنین عنوان کرد که آن ها هیچ موقعیت خاصی به تراکتور ندادند.

 

* تراکتور از بحران خارج می‌شود

تیم ها در ایران به خاطر دشواری های کرونا، نتوانستند خودشان را آنطور که می‌خواستند آماده کنند. به همین خاطر برای هر دو تیم شرایط سختی بود و هر دو تیم تحت فشار بودیم اما خوشحالم که ما 3 امتیاز را توانستیم بگیریم. تراکتور تیم خوبی بود و کیفیت بالایی را از خود نشان داد و مطمئنم باتوجه به این بازی، در ادامه کار آینده بهتری را خواهد داشت.

 

* سپاهان با شرافت انسانی بزرگ مبارزه کرد

برای ما به عنوان سپاهان به عنوان یکی از پرتاریخ ترین تیم های ایران، مسئله این بود که بتوانیم به شرایط آرمانی خودمان برگردیم چون این تیم فصل گذشته بحران های زیادی داشت و حتی نتوانست سهمیه آسیا بگیرد و تغییرات بزرگی هم همه جا انجام شد. باید تبریک بزرگ را به محرم نویدکیا بگوییم که با شخصیت بزرگ، تیم را به آرامش برگرداند. بودن شخصیت بزرگی چون آقای ساکت هم به ما کمک کرد. تیم ما قوی تر می‌شود و فوتبالیست های ما بهتر می‌شوند. به بازیکنان تبریک می‌گویم چون با شرافت انسانی بزرگ مبارزه کردند. ما می‌توانستیم در ضد حملات گل های بیشتری بزنیم اما برد برای ما اهمیت بیشتری داشت. تراکتور باتوجه به کیفیت فوتبالی، فردی و کادرفنی اش، قطعا می‌تواند از بحران خارج شود.

 

* خوشحالم که به حریف موقعیت ندادیم

من مسئولیتم اینطور است که آنالیز بازی ها را من انجام می‌دهم و خوشحالم که با پرس از جلو، اجازه خلق موقعیت خاصی را به حریف ندادیم. این مسئله مثبتی برای تیم ما بود. ما دو سه مهاجمی که در خط حمله اضافه کرده بودیم، بر اساس معیارهای فوتبالی بود چون می‌دانستیم این تیم با سه مدافع بازی می‌کند. ما سعی کردیم در خط اول، تراکتور را تحت فشار بگذاریم تا فقط با توپ های بلند بازی کنند و ریسکی بازی کنند که بیشترین توپ ها را هم ما گرفتیم.

 

* اتوماتیک مجبور بودیم عقب بنشینیم

وقتی در زمین حریف 1-0 جلو هستید و تراکتور هم ریسک زیادی انجام داد، به همین خاطر اتوماتیک تیم ما عقب می‌نشست. ما بازی مالکانه انجام دادیم و توانستیم شانس های خوبی را درست کنیم و این به واقعیت فوتبال برمی‌گردد. برای همه مردم ایران آرزوی سعادت دارم و امیدوارم بتوانیم از این مرز رد شویم. امیدوارم بتوانیم احساسی که داریم را نسبت به هم نشان دهیم و ثابت کنیم مردم بزرگی هستیم و باید متحد بمانیم تا از این بیماری رد شویم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا