سیاسی

ربیعی: تاکنون از هیچ کارگر و زحمت کشی شکایت نکرده‌ام

به گزارش حوزه دولت گروه سیاسی باشگاه آلانه، علی ربیعی سخنگوی دولت در صفحه شخصی خود در توئیتر، در رشته توئیتی به شلاق خوردن یک کارگر اشاره کرد که برخی رسانه‌ها ادعا کردند این حکم به دلیل شکایت ربیعی اجرا شده است.

وی نوشت: «در بد خوابی نیمه شب در اندیشه فرجام برجام و جامعه به عادت بد همیشگی سری به فضای مجازی زدم. با تعجب خبری تأسف برانگیز در مورد شلاق خوردن یک کارگر دیدم. نمی‌دانم اتهام او چیست، اما من تاکنون در طول عمرم از هیچ کارگر و زحمتکشی شکایتی نکرده ام»

ربیعی ادامه داد: «در طول دوران وزارتم صرفاً برای یک شکایت دستور پیگیری دادم، آن هم در مورد آخرین رئیس سازمان اجتماعی در دولت دهم بود. به یاد دارم آقای عباس عبدی اوایل فروردین ۹۸ به نقل از وکیل خوشنام کشور آقای صالح نیکبخت که وکیل این کارگر بود از من خواست برای رفع شبهه نامه‌ای تنظیم کنم»

وی گفت: «من با من با ایشان صحبت کردم که هر متن مؤثری که لازم می‌داند تنظیم کرده تا امضا کنم. اتفاقاً در خط چهارم قبل از «شکایت ندارم» خودم واژه «نداشته» را هم اضافه کردم. چون اساساً نه تنها اعتقادی به شکایت ندارم بلکه به گواه همگان، وزارت کار و دفتر من همیشه محلی برای تظلم خواهی کارگران بوده است.»

سخنگوی دولت تاکید کرد: «من حتی حاضر نشدم عامل فوت فرزندم که به جرم قتل غیر عمد عازم زندان بود یک روز به زندان برود و رضایت دادم. من دلیل شلاق خوردن این کارگر را نمی‌دانم، اما شلاق بر تن هر انسان و کارگری نگرانم کرده و آزارم می‌دهد. آقای نیکبخت وکیل این کارگر شاهد صادقی برای کل این ماجراست. متأسفم از فضای غیرمنصفانه کنونی که عده‌ای بدون هیچ اطلاعی قضاوت می‌کنند و می‌نویسند.»

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا