ورزشی

رئال برای قهرمانی اروپا 4 یا 5 بازیکن می خواهد

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، رئال مادرید دو فصل گذشته در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان حذف شده است. پس از کسب 4 قهرمانی در 5 سال، رئال مادرید وارد یک دوره افت قابل انتظار شده که بسیاری جدایی کریستیانو رونالدو را در آن موثر می دانند.

رئال فصل 19-2018 برابر آژاکس و فصل گذشته برابر سیتی از لیگ قهرمانان حذف شد و باید دید امسال شرایط چگونه خواهد بود.

 

 

 

 

میشل اسطوره رئال مادرید معتقد است این تیم برای بازگشت به روزهای اوج نیاز به جذب 4 یا 5 بازیکن بزرگ دارد.

او در این رابطه گفت:« باید 4 یا 5 بازیکن بزرگ به رئال اضافه شود. در دو سال گذشته نتوانسته ایم از یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان فراتر برویم و تیم نیاز به ثبات و استحکام بیشتر دارد. شکی نیست که رئال باید تقویت شود. من باشم، بودجه باشگاه را صرف جذب 4 یا 5 بازیکن خواهم کرد.

 

 

 

 

برای مثال ارلینگ هالند که مرا شیفته خود کرده است و در مسیر پیشرفت قرار دارد. او هر بازی گل می زند و تفاوت ها را رقم زده است. هالند البته فقط گلزن نیست و در همه جای زمین تاثیرگذار است.»

 

 

 

 

انتقادات به زیدان:« برای من اینطور انتقاد کردن از مربی ای که سه لیگ قهرمانان متوالی برای رئال کسب کرده، شگفت انگیز است. عجیب است که می گویند او سبک مربیگری خاصی ندارد. زیدان نشان داده است که همیشه می تواند مشکلات را حل و فصل کند.»

 

 

 

 

تمدید قرارداد سرخیو راموس:« پیشنهاد تمدید دو ساله به راموس نباید مشکلی داشته باشد اما نه به هر قیمتی. اگر تمدید نکند باید یک راموس جدید پیدا کرد.»

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا