ورزشی

آیا کارشناسان داوری ادعای نساجی را تایید می کنند؟

کد خبر: 1721820/34

زمان: 20:03  
1399/09/07

بازدید: 5,893

سایپا که فصل گذشته در هر دو بازی با نساجی برنده شده بود اینبار هم در استادیوم شهید دستگردی تهران تیم مازنی را با گل محسن مسلمان شکست داد. در مسابقه ای که تیم میهمان هم ارایه گر بازی خوبی بود و در جریان بازی موقعیت های خوبی را به دست آورد.

به گزارش “آلانه”، یکی از چالش های این دیدار اعتراض کادر فنی دو تیم به تصمیمات داوری بود که این تصمیمات از سوی کادر فنی تیم نساجی بیشتر بود تا جایی که داور مجبور شد به سرمربی و یکی از کمک های تیم مازنی کارت زرد نشان دهد. البته اعتراضات به داوری از سوی کار فنی هر دو تیم با ادبیاتی مطرح می شد که قابل تحمل بود و کار به جایی نرسید که داور تصمیم به اخراج مربی ای بگیرد.

 

نساجی که معتقد بود در بازی با تراکتور گل آفساید دریافت کرده و قرار است این صحنه امشب در برنامه فوتبال برتر پخش شود اعلام کرده در بازی با سایپا سه بار توپ بازیکنان نساجی به دست بازیکنان سایپا برخورده کرده و عکس های مربوط به آن را هم منتشر کرد. البته نظر قطعی را در این باره کارشناسان داوری خواهند داد. برخورد توپ به دست یا دست به توپ در فوتبال همیشه مورد بحث بوده است.

 

سایپا هم از جمله تیم هایی است که فصل گذشته از اشتباهات داوری آسیب دید و البته تلاش کرد از مجرای قانونی این اشتباهات را به تصویر بکشد و اعتراض کند. انصافا کادر فنی این تیم و در راس آن ابراهیم صادقی هیچ گاه برای تیم داوری چالش ایجاد نکردند. به نظر می رسد بهترین تصمیم برای حل این بحران و کاهش اشتباهات داوری در فوتبال ایران بهره گیری از تکنولوژی کمک داور ویدئویی است که هزینه آن با توجه به دستمزدهایی که در فوتبال پرداخت می شود آنقدر بالا نیست که نتوان دست به واردات آن زد.

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا