ورزشی

یک پنالتی و از دست رفتن بازی پرسپولیس

کد خبر: 1721601/57

زمان: 18:35  
1399/09/06

بازدید: 56,483

اعتراض ادامه دار کار دست رحمتی داد

اعتراضات تند مهدی رحمتی در پایان دیدار شهر خودرو و صنعت نفت آبادان باعث شد تا وی اولین کارت قرمز دوران مربیگری خود را دریافت کند.

به گزارش “آلانه” بازی دو تیم شهر خودرو و صنعت نفت آبادان داشت با تساوی بدون گل به پایان می‌رسید که دقایق پایانی آن جنجالی شد، ابتدا پورتقی برای عنابی‌پوشان گل زد و اعلام پنالتی در وقت‌های اضافی به سود صنعت نفت، نیمکت شهر خودرو را به آسمان برد چرا که معتقد بودند هیچ خطایی روی ریکانی صورت نگرفته است؛ اما کاپیتان نفتی‌ها پشت توپ ایستاد و گلزنی کرد تا بازی با نتیجه تساوی به پایان برسد. حتی ریکانی فرصت گل دوم را هم در موقعیتی تک به تک داشت که فرصت‌سوزی کرد تا این دیدار با همان نتیجه مساوی به اتمام برسد.

 

مهدی رحمتی سرمربی جوان شهر خودرو پس از پایان بازی، به داخل زمین آمد و اعتراضات تندی را به مومنی داور مسابقه انجام داد و حتی به بازیکنان خود گفت مبادا با تیم داوری دست دهند .او به شدت نسبت به اعلام پنالتی اعتراض داشت تا این برخورد در نهایت باعث اخراج سرمربی شهرخودرو شود.

 

 

جالب این‌که سرمربی جوان شهر خودرو در نشست خبری بعد از دیدار نخست عنابی‌پوشان مقابل ماشین سازی در لیگ بیستم، در نشست خبری خود گفته بود: «تلاش می‌‌کنم تا آخرین روز عمر مربیگری خودم درباره داوری حرف نزنم؛ مگر اینکه اتفاق خیلی بزرگی بیفتد. داوران بخشی از فوتبال هستند و حق اشتباه دارند. باید کمک کنیم این بار و استرس از روی دوش آنها برداشته شود تا داوران راحت‌تر قضاوت کنند. در طول این مسابقه یک بار با داور صحبت کردم که آمد اخطاری به نیمکت ما بدهد. ما با یکدیگر خوش و بش کردیم. اگر اعتراضات کمتر باشد، داوران راحت‌تر و با ذهنیت بهتری قضاوت می‌کنند.»

 

حالا اما اعتراض مهدی رحمتی به داور جوان  بازی  باعث شد تا او خیلی زود با اولین اخراج در دوران سرمربیگری‌اش مواجه شود و دیدار حساس هفته آینده تیمش مقابل پرسپولیس را از روی سکوها نظاره‌گر باشد.

عکس‌ها:محسن بخشنده

 

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا