ورزشی

یورش علی منصور به محرم با سیستم ایتالیایی!

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1721510/1

زمان: 12:46  
1399/09/06

بازدید: 12,022

ترکیب احتمالی تراکتور برابر سپاهان

علیرضا منصوریان به مانند دو بازی قبلی خود از سیستم ۲-۵-۳ برابر سپاهان استفاده خواهد کرد.

به گزارش “آلانه” تراکتور-سپاهان، نبردی جه همیشه حساس و جذاب است و خارج از طرفداران این دو تیم، افراد زیادی را پای تلویزیون نشانده و مجذوب این دیدار می‌کند. بی شک حساس ترین نبرد هفته سوم لیگ بیستم، در ورزشگاه یادگار امام تبریز است. علی منصور با تراکتوری که از دو بازی، دو امتیاز گرفته و به شدت تشنه برد است برابر سپاهانی قرار می‌گیرد که محرم نویدکیا را بالای سر می‌بیند و به دنبال کسب اولین امتیاز خارج از خانه خود است.

 

اما ترکیب تراکتور در این دیدار دستخوش تغییراتی می‌شود. آن هم به دلیل غیبت چهار بازیکن. مهدی تیکدری و محمد مسلمی پور کرونا گرفته‌اند و محمدرضا خانزاده و محمد خرم الحسینی مصدوم هستند.

 

علیرضا منصوریان طبق روال دو بازی قبلی خود، محمدرضا اخباری را درون دروازه قرار می‌دهد و حبیب فرعباسی نیمکت نشین او خواهد بود. با اعلام سرمربی تراکتور آن‌ها کماکان از سیستم ۲-۵-۳ استفاده خواهند. طبق این گفته میثم تیموری و وفا هخامنش مثل گذشته عناصر دفاعی تراکتور خواهند بود و هادی محمدی جایگزین خانزاده مصدوم می‌شود. 

 

 

 

 

یک خط جلوتر و در پست هافبک دفاعی نیز اکبر ایمانی و حمید بوحمدان انتخاب اصلی علیرضا منصوریان برابر سپاهان خواهند بود. هر چند که سعید مهری هم روی نیمکت حضور دارد و می‌تواند یکی از تعویض‌های اصلی کادر فنی تراکتور باشد. برای نفرات جلوی ایمانی و بوحمدان، دو احتمال وجود دارد. احتمال اول استفاده از اشکان دژاگه، مسعود شجاعی و احسان حاج صفی است؛ درست به مانند بازی با نساجی مازندران. اما غیبت مهدی تیکدری شاید باعث‌ شود که دژاگه یک خط جلو تر برود. در آن صورت احتمال فیکس بازی کردن سعید واسعی نیز وجود دارد و باید دید تصمیم نهایی منصوریان چیست.

 

در خط حمله نیز با بازگشت امین اسدی و آماده شدن عباس‌زاده، دست کادر فنی تراکتور بازتر از همیشه است. به احتمال فراوان همزاوی در کنار دژاگه قرار خواهد گرفت. هر چند که عباس‌زاده هم می‌تواند گزینه باشد در صورتی که دژاگه به پست اصلی خود یعنی هافبک بازگردد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا