ورزشی

پیروز قربانی:گفتند در قائمشهر می‌بینیمتان!

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش”آلانه” سایپا که فصل گذشته یک جوانگرایی جدی داشت امسال با کسب تجربه سال قبل ، توانسته شروع خوبی را رقم بزند.این تیم با  یک مساوی بدون گل برابر پرسپولیس مدافع عنوان قهرمانی و فینالیست لیگ قهرمانان و یک تساوی یک ، یک برابر تیم سختکوش نفت مسجد سلیمان در دو بازی اول به مصاف نساجی رفت که  در دو هفته اول با یک برد و یک مساوی برابر آلومینیوم و تراکتور در رتبه های بالای جدول حضور داشت. سایپا اما این بازی سخت را در هفته سوم با تک گل محسن مسلمان یکی از بازیکنان باتجربه و جدید تیم برد. مسابقه ای که البته حواشی زیادی در طول بازی و پس از آن وجود داشت.

 

 

 

پیروز قربانی مدافع سابق سایپا و کاپیتان سال های گذشته استقلال نیز امسال برای کمک به ابراهیم صادقی به کادرفنی سایپا اضافه شده است. قربانی که تجربه بالای حضور در لیگ برتر به عنوان بازیکن را دارد با توجه به روحیه و کاراکترش در این فصل در کنار زمین نقش موثری را در انتقال دستورات تاکتیکی به زمین برای سرمربی ایفا می کند. 

مربی این فصل سایپا درباره بازی با نساجی کسب این سه امتیاز گفت:” بازی سختی بود. نساجی تیم خوب و قابل احترامی است اما بازیکنان ما در ادامه روندی که پیش گرفتیم عملکرد بسیار خوبی داشتند و توانستیم این سه امتیاز مهم را به دست بیاوریم.”

قربانی در ارتباط با اینکه سایپا نسبت به فصل قبل عملکرد بهتری دارد گفت:” آقای صادقی و کادرفنی قبل از شروع کار استراتژی این فصل را طراحی کردند. سایپا سال گذشته به جوانان هجده ، نوزده ساله میدان داده بود و امسال باید از تجربه ای که به دست آمده بود استفاده می کرد. ضمن اینکه چند بازیکن باتجربه اضافه کردیم و در سبک و نگرش بازیکنان تغییر ایجاد کردیم.”

او اما در بخش دیگری از صحبت هایش در ارتباط با بازی با نساجی و مصاحبه ها و اعتراضاتی که کادرفنی این تیم داشتند گفت:” الان برخی رفتارها مد شده است. اعضای تیم نساجی دوستان ما هستند و قابل احترام هستند اما در هر صحنه از بازی داد و بیداد می کردند. من واقعا فکر نمی کردم که در لیگ برتر چنین اتفاقی بیفتد. نیمکت تیم ما هم شلوغ می کند اما ما با تیم خودمان حرف می زنیم و با حریف کاری نداریم. اما وقتی نیمکت حریف به تیم و نیمکت ما حرف می زند این بی احترامی است.”

 

 

 

قربانی هچنین گفت:” دیروز روی کوچکترین صحنه ها اعتراض می شد در حالی که باشگاه ما صحنه های داوری را در آورده و واقعا در هشتاد درصد اتفاق خاصی رخ نداده است. بازهم می گویم دوستان ما در نساجی قابل احترام هستند اما بروند فیلم بازی را چک کنند. به نظرم کم بودن اشتباهات داوری در این مسابقه از استانداردهای فوتبال ایران فراتر است. این خیلی بد است که مدیرعامل یک باشگاه بگوید که فلان تیم صدرنشین اشتباهات داوری است. این فرافکنی است. بهتر است روی مسایل فنی تمرکز کنیم.”

کاپیتان سابق استقلال در پاسخ به مصاحبه ها و برخی حرف ها از سوی اعضای تیم نساجی که گفته بودند ” در قائمشهر تلافی می کنیم” گفت:” در فوتبال این حرف ها و رفتارها جایی ندارد. اینکه در قائمشهر می بینیمتان! حرف جالبی نیست. اگر می خواهید ما را ببینید همین الان بگویند ما بیاییم. من مخلص مردم قائمشهر هم هستم و دوستشان دارم. “

او اضافه کرد:” ابراهیم صادقی، خود من، کیانوش رحمتی، سیاوش بختیاری زاده و بقیه بچه های کادر فنی در این فوتبال بوده ایم و شناخته شده هستیم. بلد هم هستیم در این فوتبال حقمان را بگیریم. درست نیست از حجب و حیای ما استفاده کنند. من بازهم  عذرخواهی می کنم اگر تند حرف زدم اما مصاحبه هایی که دیدم و شنیدم متاسفانه به دنبال راه انداختن جو نادرستی است. “

قربانی گفت:” فیلم بازی را ببینید که چه گلی به چه نساجی زدیم. نساجی هم در این بازی موقعیت هایی داشت. آن ها تیم خوب و قابل احترامی هستند اما ما جوانترین تیم لیگ هستیم و چنین نمایشی داشتیم. کدام تیم لیگ چنین کاری انجام می دهد که به بازیکنان هجده ، بیست ساله بازی بدهد. سال گذشته هر چهارتیم بالای جدول می گفتند م کم خرج ترین تیم لیگ برتر هستیم درحالی که هرکدام بالای صدمیلیارد هزینه کرده بودند. اما ابراهیم صادقی بازیکن بیست ساله ای را در سایپا بازی می دهد که قراردادش بیست میلیون است. سایپا  ده ها بازیکن مثل محمد شریفی که امسال به پرسپولیس رفت را دارد.”

مربی تیم سایپا در انتها گفت:” بازهم می خواهم اگر با لحن تندی صحبت کردم از علاقمندان به فوتبال در سراسر ایران عذرخواهی کنم اما من مربی سایپا هستم و وظیفه دارم که با تمام وجودم برای حق تیمم بجنگم.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا