ورزشی

پیام تسلیت ستاره انگلیسی جنجالی شد! (عکس)

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1721468/42

زمان: 09:55  
1399/09/06

بازدید: 24,682

توئیت تسلیت گری لینه کر، ستاره و مجری انگلیسی جنجال ساز شده است.

به گزارش “آلانه”، گری لینه کر یکی از اولین افرادی بود که درگذشت مارادونا را تسلیت گفت، اما دشمنی آرژانتین و انگلیس به پای این پیام تسلیت نیز کشیده شده است. گری لینه کر در این توئیت مارادونا را بهترین بازیکن تاریخ خطاب کرد، اما در پایان از جمله ای استفاده کرد که در توئیتر جنجال ساز شده است. مجری مشهور انگلیسی نوشت: امیدوارم دست خدا به آرامش دست پیدا کند.

 

عبارت “دست خدا” اشاره به گل جنجالی مارادونا به تیم ملی انگلیس در جام جهانی 1986 دارد و به تعبیر برخی، گری لینه کر قصد توهین و تسویه حساب با ستاره فقید آرژانتین را داشته است.

 

 

ادواردو مونسانتو، روزنامه نگار برزیلی کامنت گذاشت: کمی اخترام بگذار. این رفتارها در شان شما نیست و یا حداقل من اینگونه تصور می کردم. گری لینه کر نیز در مقام پاسخگویی برآمده و گفت: ببخشید، کجا بی احترامی کردم؟ مونسانتو در پاسخ نوشت: هر دوی ما منظورمان را می دانیم و حالا تمام مردم یک کشور در سوگ پسر محبوب خود هستند و جایی برای این کارها نیست. پاسخ لینه کر؟ فکر می کنم به طور کامل دچار سوء تفاهم شده ای.

 

کاربر دیگری نوشت: وقت این کارها نیست گری. لینه کر پاسخ داد: حرف های مسخره نزن. توئیت من از صمیم قلب بود. یکی از کاربران نیز از لینه کر دفاع کرد و مجری انگلیسی ضمن تشکر مدعی شد احتمالا این سوء تفاهم هنگام ترجمه توئیت پیش آمده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا