ورزشی

جورجینیو: مارادونا برای همه ناپلی‌ها قهرمان بود

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1721661/50

زمان: 22:40  
1399/09/06

بازدید: 1,502

جورجینیو ستاره ایتالیایی چلسی و ستاره سابق ناپولی از مرگ اسطوره آرژانتینی ابراز تاسف کرده و گفت مارادونا برای همه ناپلی‌ها یک قهرمان بوده است.

به گزارش “آلانه”، جورجینیو هافبک ایتالیایی چلسی که در گذشته بازیکن ناپولی بوده با ابراز تاسف عمیق از درگذشت دیگو مارادونا اسطوره این باشگاه ایتالیایی می‌گوید تاثیر مارادونا بر شهر ناپل غیر قابل توصیف است. جورجینیو می‌گوید مارادونا برای همه ناپلی‌ها و همه عشاق فوتبال یک قهرمان بوده است.

 

 

جورجینیو که پیش از پیوستن به چلسی در سال 2018 به مدت چهار سال با پیراهن ناپولی بازی می‌کرد خود را یک ناپلی می‌داند و بهتر از خیلی‌ها از تاثیری که مارادونا بر این شهر ایتالیایی گذاشته و از رابطه مردم ناپل و هواداران ناپولی با اسطوره آرژانتینی آگاه است.

 

جورجینیو در این باره گفت: ” دیگو مارادونا برای همه ما عشاق فوتبال یک قهرمان بود. کارهای او در زمین چمن واقعاً باورنکردنی بود. هیچکس نمی تواند مارادونا را فراموش کند چرا که او در فوتبال تاریخسازی کرد”.

 

 

ستاره ایتالیایی در ادامه گفت: ” من این شانس را داشتم که یک بار او را در شهر ناپل ملاقات کنم. من با دیگو عکس گرفتم و آن روز را هرگز فراموش نخواهم کرد. به نظرم کسی که مارادونا را از نزدیک دیده باشد آن لحظه را امکان ندارد فراموش کند. حتی کسی که کارهای درخشان او در مستطیل سبز را هم دیده باشد امکان ندارد فراموشش کند”.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا