ورزشی

برادر مارادونا: باورم نمی‌شود؛ ما مرده‌های زنده‌ایم

کد خبر: 1721540/29

زمان: 15:15  
1399/09/06

بازدید: 14,185

هوگو مارادونا این روزها از غمگین ترین انسان های روی زمین است.

به گزارش “آلانه”، دیه گو مارادونا شب گذشته و در حالی که دوران نقاهت پس از جراحی را پشت سر می گذاشت، به دلیل حمله قلبی از دنیا رفت تا دنیای فوتبال را در سوگ فرو ببرد. در آرژانتین سه روز عزای عمومی اعلام شده است و او قرار است امروز به خاک سپرده شود.

 

 

 

 

هوگو مارادونا برادر کوچک دیه گو که مقطعی برای رایووایه کانو بازی می کرد، به کادنا سر گفت:« ما مرده هایی هستیم که زنده ایم. اصلا انتظار مرگ دیه گو را نداشتم. یکشنبه به من زنگ زد و صحبت کردیم. حالش خوب بود و همه چیز طبیعی به نظر می رسید. او دوران نقاهت را پشت سر می گذاشت که دچار حمله قلبی شد. این خبر را از دخترم شنیدم. برای خرید بیرون بودم که به من زنگ زد و خبر را داد. نه من که هیچکس باورش نمی شود که دیه گو مرده است. باید با این قضیه کنار بیایم ولی خیلی سخت است و مدت ها طول خواهد کشید.»

 

هوگو ادامه داد:« حتی یک دوست و هم تیمی را پیدا نمی کنید که از دیه گو بد بگوید. بهتر است مارادونا را با بازی هایش درون زمین فوتبال به یاد بیاوریم. متاسفانه می بینم برخی اشتباهات بیرون زمین دیه گو را یادآور می شوند که از این بابت متاسفم. دیه گو اشتباهاتی داشت ولی درون میدان نابغه بود.»

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا