ورزشی

بدل علی کریمی با دقت پاس 93 درصدی (عکس)

به گزارش “آلانه”، در حالی که با جدایی علی کریمی از استقلال، طرفداران و کادر فنی این تیم نگران جای خالی این هافبک توانمند در ترکیب تیمشان بودند، به نظر می رسد رضاوند می تواند آن بازیکنی باشد که همگان به دنبال او بودند.

 

 

 

در روزهایی که زمزمه هایی مبنی بر جدایی کریمی از استقلال شنیده می شد، این بازیکن در گفتگویی اعلام کرد که اگر به رضاوند فرصت داده شود، این بازیکن بهترین گزینه برای پر کردن جای خالی اش در ترکیب استقلال است.

این صحبت های کریمی در شرایطی مطرح شد که رضاوند در فصل گذشته نتوانست آن انتظارهایی که از او می رفت را برآورده کنده ولی این بازیکن که اصالتی اردبیلی دارد، در بازی های این فصل برای تیم فکری خوب کار کرده است.

او در دیدارهای پیش فصل آقای گل استقلال بود. آبی ها در تمرینات پیش فصل 4 بازی دوستانه مقابل نفت مسجدسلیمان، هوادار تهران، شهرداری آستارا و چوکای تالش برگزار کرده که 3 تای آنها را برده است. از این رو در هر 3 پیروزی مقابل نفت ، هوادار و چوکا رد پای رضاوند دیده می‌شود. این هافبک توانمند در 3 مسابقه مذکور برای استقلال گل زد تا بهترین گلزن آبی ها در بازی های دوستانه محسوب بشود.

 

 

 

با شروع لیگ بیستم، رضاوند در بازی هفته اول تیمش در برابر مس رفسنجان خوب و موثر ظاهر شد و علاوه بر یک پاس کلیدی برای هم تیمی هایش، 90 درصد پاس هایش به درستی به مقصد رسیدند.

او در بازی با فولاد با وجود سرماخوردگی، از خوب های تیمش بود و دقیقا پس از تعویض او بود که فولاد سر بر بازی شد و توانست با در دست گرفتن میانه میدان، بازی باخته را با برد عوض کند. البته پس از بازی عنوان شد که رضاوند چون قادر به ادامه بازی نبوده، به درخواست خودش تعویض شده است هر چند که 90 درصد پاس های او در بازی با فولاد نیز صحیح بودند.

 

 

 

آرش رضاوند در دیدار شب گذشته آبی پوشان نیز خوب کار کرد. او 2 بار به سمت دروازه صادقی شوت زد، 83 پاس داد که 93 درصد آن صحیح بودند که یک آمار بسیار خوب برای این بازیکن محسوب می شود. علاوه بر این، هافبک 27 ساله آبی پوشان، یک پاس کلیدی نیز به هم تیمی هایش داد و روی 8 کار دفاعی نیز به کمک تیمش آمد.

شاید در دیدار شب گذشته عملکرد خوب رضاوند به چشم نیامده باشد ولی آمارها نشان می دهند اگر این بازیکن بتواند روند رو به رشدش را ادامه دهد، می تواند دقیقا همان جایگزین خوبی برای کریمی باشد که خود او نیز به آن اذعان کرده بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا