ورزشی

بایرامی: اشتباهات شش امتیاز  از نساجی گرفت

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1721505/57

زمان: 12:43  
1399/09/06

بازدید: 1,684

مهاجم نساجی معتقد است با بدشانسی و اشتباهات داوری در این دو بازی اخیر نساجی شش امتیاز را از دست داده است. 

مهرداد بایرامی در گفت و گو با آلانه درخصوص باخت نساجی قائمشهر مقابل سایپا اظهار داشت: بازی خیلی خوبی مقابل سایپا داشتیم که یک بازی مالکانه بود و تنها حریف در یک موقعیت توانست به گل برسد. 

وی ادامه داد: در این بازی شانس زیادی برای گلزنی داشتیم که دو موقعیت در نیمه نخست بود. در دو صحنه هم باید برای ما پنالتی گرفته می شد که این اتفاق نیفتاد و داور قبول نکرد. در یک صحنه روی کریم اسلامی خطا کردند ودر صحنه دیگر شوت من به دست رضا علیاری خورد که خودش هم قبول داشت اما داور قبول نکرد. 

 

 

 

مهاجم نساجی قائمشهر ادامه داد: اگر این دوصحنه را داور پنالتی می گرفت راحت از حریف جلو می افتادیم و با اختلاف دو، سه گل بازی را می بردیم آنهم جلوی بازی بسته سایپاکه هیچ موقعیتی نداشتند و تنها روی یک ضدحمله به گل رسیدند. 

بایرامی گفت: در سه هفته اخیر نشان دادیم که نساجی قائمشهر یک تیم خوب و قابل اعتماد است که هفته به هفته بهتر کار می کند و با این کادرفنی و بازیکنان برخلاف پیش بینی ها بهترین بازی ها را ارائه می دهد. در بازی اول مقتدرانه آلومینیوم را بردیم ودر بازی با تراکتور در حالی که حق مان برد بود با گل آفساید حریف بازی را مساوی کرد.در این بازی هم که دیدید با بدشانسی باختیم و داوردر چند صحنه پنالتی مسلم در حق ما را نگرفت. 

وی افزود: به این تیم باید امیدوار بود اما امیدوارم دیگر از داوری ها لطمه نبینیم.در دو بازی اخیر شش امتیاز را به خاطر داوری از دست دادیم و امیدوارم در آینده این بدشانسی ها را نداشته باشیم. اگر پنالتی های ما را داور می گرفت سایپا دیگر با بسته بازی کردن این طور نمی توانست از ما امتیاز بگیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا