ورزشی

کونته: متوجه تفاوت اینتر و رئال شدیم

کد خبر: 1721463/42

زمان: 02:21  
1399/09/06

بازدید: 3,954

آنتونیو کونته، سرمربی اینتر مدعی شد این دیدار نشان دهنده تفاوت تیمش با رئال مادرید بوده است.

به گزارش “آلانه”، اینتر در شبی که در نیمه اول و به علت اخراج آرتورو ویدال 10 نفره شد، در نهایت در سن سیرو با نتیجه 0-2 مقابل رئال مادرید شکست خورد تا شانس چندانی برای صعود به دور بعد نداشته باشد. آنتونیو کونته در پایان این دیدار اذعان داشت 10 نفره بازی کردن برابر تیم بزرگی مانند رئال مادرید دشوار است.

 

آنتونیو کونته گفت: “بازی کردن در برابر باشگاه های بزرگی مانند رئال مادرید همیشه دشوار است. پس در شرایطی که یک گل از حریف عقب بیفتید و یک بازیکن شما نیز در نیمه اول اخراج شود، غلبه بر این تیم غیر ممکن می شود. من فکر می کنم در این دیدار متوجه تفاوت خود و رئال مادرید شدیم، اما این شکست نباید ما را از پای دربیاورد.

 

 

این شکست باید به ما نشان دهد که برای رسیدن به موفقیت مسیری وجود دارد و ما در این راه باید تشنه، سخت کوش و فروتن باشیم. اینگونه متوجه می شویم کجای کار هستیم و نباید اجازه ندهیم تحت تأثیر صداهای بیرون قرار گیریم. تنها راه حل موجود تلاش فراوان و تمایل به رشد و پیشرفت در همه ابعاد است.

 

درگذشت مارادونا؟ همه ما برای از دست دادن شخصی که تاریخ فوتبال را نوشت و همیشه یک چهره ماندگار در این ورزش بوده اشک می ریزیم. مارادونا شعر فوتبال بود. من لذت بازی در برابر مارادونا و یارگیری با او را چشیده ام. او خیلی هم جوان نبود و هنوز هم انگار خبر فوت او واقعیت ندارد.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا