سیاسی

پیام نماینده ولی در سپاه قدس به مناسبت هفته بسیج

پنل اس ام اس هیرو

پیام نماینده ولی در سپاه قدس به مناسبت هفته بسیجبه گزارش  حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه آلانه، حجت‌الاسلام و المسلمین علی شیرازی مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مناسبت پنجم آذر ماه‌، سالروز تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان امام راحل با تبریک این روز به بسیجیان و فرمانده شهید جبهه مقاومت، پیامی به شرح زیر صادر کرد:

بسم الله الرحمن الرحیم

خداوند بزرگ را شاکرم که پس از گذشت چهار دهه از فرمان امام خمینی عزیز و در دوران زعامت امام خامنه ای روحی له الفداء؛ شجره طیبه بسیج چون خورشید در ایران و جهان می‌درخشد و جهان‌ اسلام‌ از میوه های این درخت تناور استفاده بهینه می‌کند.

خداوند بزرگ و عزیز را شاکرم که امروز نام بسیج؛ یادآور نام مجاهدان سترگی است که آدم و عالم به عظمت آنان سر تعظیم فرود می آورند و به وجود بسیج و بسیجی مباهات می‌کنند.

خداوند بزرگ و مهربان را شاکرم که در هفته بسیج امسال شاهد شکوه عظمت و قدرت بسیجیان و شاهد افول قدرت دشمنان بسیج و امریکای جهان‌خوار در جهان امروزیم.

آن روز که امام خمینی عزیز فرمان تشکیل بسیج را صادر کرد؛ خیلی‌ها حتی دوستانی باور نمی‌کردند که یک روز عطر بسیج مشام دوستان انقلاب اسلامی را در منطقه و جهان خوشبو می‌کند. امروز به لطف الهی و به همت بسیجیان جهان اسلام؛ جهان از نعمت قدرت بسیج متنعم و شاهد پایه ریزی جبهه ای عظیم به حمایت از اسلام ناب محمدی صلی الله علیه و آله و سلم است.

اینجانب هفته بسیج و همه این عزت و سربلندی شکل گرفته از عظمت بسیج را به تمامی بسیجیان ایران و جبهه مقاومت، خصوصا به بسیجی بزرگ جهان اسلام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی تبریک عرض می‌کنم و متواضعانه در برابر شوکت آنان سر تعظیم فرود می آورم و دست یکایک بسیجیان سلحشور و مقاوم را می‌بوسم. از خداوند بزرگ خواهانم روز به روز بر عزت این شجره پاک بیفزاید و دشمنان بسیج و بسیجی را سرکوب و منکوب کند.

علی شیرازی

نماینده ولی فقیه در نیروی قدس سپاه

۵ آذر ۱۳۹۹

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا