ورزشی

پنالتی پرماجرا علیه کلین شیت فروزان (عکس)

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1721341/47

زمان: 17:14  
1399/09/05

بازدید: 20,110

گادوین منشا مهاجم نیجریایی تیم گل گهر چهارمین گل خود را از روی نقطه پنالتی وارد دروازه فولاد کرد.

به گزارش “آلانه”، در دقیقه ۵ بازی گل گهر – فولاد و در شرایطی که کنترل بازی در دست شاگردان جواد نکونام بود، گل گهری ها روی یک ضد حمله سریع از جناح چپ به سمت دروازه فولاد حرکت کردند که خطای موسی کولیبالی روی میلاد زکی پور، گل گهر را صاحب پنالتی کرد.

 

بعد از شادی اولیه و در شرایطی که نیمکت فولاد به این موضوع اعتراض داشت، گادوین منشا پشت ضربه پنالتی ایستاد و با ضربه به سمت چپ خود، توپ را هدر داد.

 

در این صحنه محسن فروزان دروازه بان باتجربه فولاد که دو گام به جلو آمده بود، با شیرجه به سمت راست خود ضربه منشا را مهار کرد و البته منشا در برگشت هم در حالی که فرصت خوبی برای باز کردن دروازه حریف داشت، توپ را به اوت زده بود.

در حالی که فروزان در آغوش هم تیمی هایش بود، کمک داور بازی توجه داور را به خود معطوف کرد و باتوجه به بیرون آمدن فروزان از خط دروازه، از داور خواست تا ضربه را تکرار کند. این مسئله با واکنش بسیار شدید نیمکت فولاد همراه بود اما در نهایت داور روی تصمیم کمک خود ایستاد و این بار منشا با ضربه آرام برخلاف جهت دروازه را گشود.

 

این تصاویر چگونگی ماجرا را توضیح می‌دهد؛ از لحظه اعلام پنالتی تا دورخیز گادوین منشا و خوشحالی فروزان که البته نیمه کار ماند و تیم میزبان لحظاتی بعد مشغول شادی شدند.

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا