سیاسی

وزیران کشاورزی و صمت به جلسه تنظیم قیمت مرغ نیامدند/ ساداتی‌نژاد: وزرای دولت شرایط را عادی فرض کرده‌اند

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه آلانه، پیروی دستور محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی قرار بود امروز کمیسیون کشاورزی جلسه‌ای با حضور وزرای دولت برای بررسی تنظیم قیمت مرغ و نهاده‌های دامی  برگزار شود.

این در حالی است که در نشست عصر کمیسیون کشاورزی وزرای جهاد کشاورزی و صمت حاضر نشدند، طبق اعلام ساداتی‌نژاد، رئیس کمیسیون کشاورزی رای استمزاجی جهت برگزای جلسه بدون حضور وزرا گرفته شد و در نهایت نمایندگان با عدم برگزاری این نشست موافقت کردند.


بیشتر بخوانید


ساداتی‌نژاد درباره علت عدم حضور وزرا و لغو این نشست گفت: ما به دستور رئیس مجلس جلسه اضطراری را به منظور بررسی قیمت مرغ برگزار کردیم اما دو وزیر دولت حضور نیافتند.

رئیس کمیسیون کشاورزی افزود: باتوجه به وضعیت آشفته قیمت مرغ عدم حضور این دو بزرگوار بیانگر این است که آنها شرایط را عادی فرض کرده‌اند.

وی تصریح کرد: به نظر می‌رسد ادامه جلسه برای مردم نتیجه‌ای نخواهد داشت چراکه آنها منتظر هستند که در نتیجه برگزاری چنین جلساتی تغییرات ایجاد شود.

ساداتی‌نژاد گفت: مردم بدانند که ما به عنوان نمایندگانشان در خانه ملت، دغدغه افزایش قیمت مرغ را داریم، اما گویا وزرای کشاورزی و صمت کار مهمتری از حضور در این جلسه داشتند.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا