ورزشی

مسی بهترین است ولی بزرگتر از بارسلونا نیست

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، در مورد آینده لیونل مسی شایعات زیادی شنیده می شود. او که تابستان تقاضای جدایی داد و سپس با مخالفت باشگاه مجبور به ماندن شد، هنوز قراردادش را تمدید نکرده چرا که بارسلونا فاقد رئیس است. دو ماه دیگر انتخابات ریاست برگزار خواهد شد و هدف اصلی رئیس بعدی باید تمدید با فوق ستاره آرژانتینی باشد.

گفته می شود مسی قصد دارد راهی سیتی شود و هرکسی رئیس شود، با او پای میز مذاکره نخواهد رفت. از قرارداد او تنها 8 ماه باقیمانده است.

 

 

 

 

تونی فریکسا یکی از نامزدهای ریاست بارسلونا در مورد تمدید با مسی گفت:« این یکی از موضوعات مهم محسوب می شود. برای نشستن پای میز مذاکره با مسی باید وضعیت باشگاه را بررسی کرد. میزان درآمدها و خیلی مسائل اقتصادی دیگر. باید بدانیم که می توان توقعات او را برآورده کرد یا خیر. باید بدانیم که خود مسی چه می خواهد. من مطمئنم هدف مسی ادامه بازی در بارسلوناست و بسیاری میزان وابستگی او به بارسا را فراموش کرده اند.»

 

جدایی مسی:« مهمتر از هر چیزی حتی مسی، نام بارسلوناست. ما یک باشگاه 120 ساله ایم و به کسی وابستگی نداریم. مسی همه چیز ما در سال های گذشته بوده و می خواهیم او همچنان بماند ولی جدایی او نمی تواند ما را از رویاپردازی دور کند.»

 

 

 

 

دستمزد مسی:« نمی توانم دقیق چیزی بگویم. ما 30 درصد درآمدهای مان را از دست داده ایم و این روی همه چیز تاثیر منفی می گذارد.»

 

علاقه سیتی به مسی:« این را باید از پپ گواردیولا و خود مسی سوال کنید. نمی دانم هنوز علاقه سیتی به مسی پابرجاست یا خیر.»

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا