ورزشی

رقیب کی‌روش تکذیب کرد؛ کلمبیا با من تماس نگرفته

کد خبر: 1721271/50

زمان: 12:07  
1399/09/05

بازدید: 10,348

میگل هررا که از او به عنوان جانشین احتمالی کی روش در کلمبیا یاد می‌شود شایعات را تکذیب کرد و گفت با او تماسی گرفته نشده است.

به گزارش “آلانه”، درحالیکه شایعات درباره جانشینی کی روش سرمربی تیم ملی کلمبیا به اوج رسیده سرمربی مکزیکی کلاب آمه‌ریکا که سابقه هدایت تیم ملی مکزیک در جام جهانی را دارد شایعات درباره تماس کلمبیا با او برای جانشینی کی روش را تکذیب کرد.

 

 

این گزارشها در حالی مطرح می‌شود که فدراسیون فوتبال کلمبیا تا کنون رسماً درباره آینده کارلوس کی‌روش اظهارنظر نکرده و در روزهای اخیر شایعات زیادی درباره قطع همکاری با او منتشر شده است. رسانه‌های کلمبیایی و دیگر رسانه‌های ورزشی دنیا حتی از نام چند مربی به عنوان نامزدهای جانشینی کی روش نام برده اند.

 

اولین کسی که نامش به عنوان جانشین احتمالی کی روش مطرح شد ولی این شایعات را شخصاً تکذیب کرد میگل هررای مکزیکی بود. هررا که در سال 2014 هدایت مکزیک را در جام جهانی در دست داشته در حال حاضر باشگاه کلاب آمه‌ریکا در این کشور را هدایت می‌کند. او در پاسخ به این شایعات گفت: ” از اینکه اسمم به عنوان گزینه هدایت تیم بزرگی مثل کلمبیا آورده می‌شود خوشحالم ولی هیچکس با من تماس نگرفته و در این باره صحبت نکرده. کلمبیا تیم خوبی است که بازیکنان بزرگی دارد”.

 

 

هررا در ادامه صحبتهایش گفت: ” تا زمانی که با من رسماً تماس گرفته نشود نمی توانم در این باره صحبت کنم. من صد در صد برای هدایت کلاب آمه‌ریکا تمرکز دارم”.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا