ورزشی

در انتظار رونمایی از جذاب ترین بازیکن استقلال (عکس)

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، پس از شکست تلخ مقابل فولاد، حواشی فراوانی برای آبی ها به وجود آمد که ممکن است اتفاقات آن دیدار در چند روز آتی دامن سرمربی تیم را نیز بگیرد اما آبی ها برای فراموشی آن مسابقه، امروز تنها برای کسب پیروزی به میدان می روند.

استقلال در حالی باید در برابر ماشین سازی به میدان برود که با توجه به بازی نه چندان خوب شاگردان فکری در اهواز، انتظار می رود سرمربی آبی ها در دیدار مقابل حریف تبریزی دست به تغییرات گسترده ای در ترکیب تیمش بزند که یکی از آنها، قفس توری استقلال است.

 

با توجه به بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه، خریدهای جدید در دیدار نخست برابر مس رفسنجان به میدان نرفتند ولی در دیدار مقابل فولاد، دست محمود فکری برای استفاده از بازیکنان جدیدش باز بود هر چند که حضور آنها در زمین خیلی برای او خوش یمن نبود.

به همین دلیل به نظر می رسد فکری امروز در ترکیب تیمش دست به چند تغییر گسترده بزند و از بازیکنان جدیدش استفاده کند که احتمال می رود یکی از آنها رشید مظاهری باشد که تا روز مسابقه با فولاد گفته می شد قرار است او درون دروازه قرار بگیرد.

 

مظاهری که با جار و جنجال فراوان از تراکتور به استقلال آمد، توانست در پرونده شکایت آن باشگاه تبریزی از خودش، برنده شود و اکنون با آسودگی و فراغ بال می تواند برای آبی ها به میدان برود.

در دیدار مقابل فولاد دروازه حسینی 2 بار باز شد و روی این گل ها مقصر نبود ولی از روز پیوستن رشید مظاهری به استقلال، هواداران این تیم در انتظار حضور این سنگربان تیم ملی درون دروازه تیمشان هستند و احتمال می رود در دیدار امروز این انتظار پایان یابد.

به هر حال تصمیم نهایی را در مورد حضور مظاهری یا حسینی در دیدار امروز مقابل ماشین سازی را محمود فکری می گیرد ولی شواهد و قرائن اینگونه نشان می دهند که فکری اعتماد زیادی به مظاهری دارد و شانس بازی کردن او در دیدار امروز بالاست و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، امروز شاهد حضور جذاب ترین خرید تابستانی استقلالی ها در درون دروازه این تیم خواهیم بود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا