ورزشی

حسینی: 10 نفره نمی‌شدیم ماشین سازی را می‌بردیم

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1721274/4

زمان: 12:17  
1399/09/05

بازدید: 5,843

از انتخاب ذوب آهن پشیمان نیستم

گلزن ذوب آهن در جدال با ماشین سازی، نسبت به تکرار اتفاقات داوری علیه تیم خود گلایه کرد.

به گزارش “آلانه”، عبدالله حسینی، مدافع گلزن ذوب آهن در جدال با ماشین سازی درباره شرایط این تیم اینطور توضیح می‌دهد: بازی خوبی انجام دادیم و همانطور که در این مدت در موردش بارها صحبت شده نتیجه بازی تحت تاثیر تصمیم داور مسابقه بود و اگر از دقیقه یک بازی 10 نفره نمی‌شدیم قطعاً بازی را برده بودیم چرا که حریف را به خوبی آنالیز کردیم و برای تک تک دقایق بازی برنامه داشتیم ولی نمی‌دانم چرا اشتباهات داوری همیشه به ضرر ماست و در بازی قبلی هم شاهد چنین موضوعی بودیم.

 

وی در مورد ورودش به زمین به جای علی دشتی برای پر کردن جای خالی محمدزاده گفت: به هر حال تیم باید کل بازی را با یک نفر کمتر انجام می‌داد و در این شرایط کادرفنی تصمیم گرفت خط دفاع خالی نماند و برای همین به من اعتماد کردند و به زمین رفتم و همه تلاشم این بود که در کنار سایر اعضای تیم اجازه ندهیم حق تیم پایمال شود و همانطور که گفتم اگر 10 نفره نبودیم بازی را می‌بردیم ولی در نهایت بازهم خدا را شکر که یک مساوی گرفتیم و با شکست از زمین خارج نشدیم.

 

مدافع ذوب آهن در مورد گلی که در دقایق پایانی بازی زد هم توضیح داد: گلی که زدم حاصل تلاش بچه ها و روی یک حرکت کاملاً تمرین شده بود. قبلاً هم گفتم ما برای بازی با ماشین سازی برنامه داشتیم و شیوه های گلزنی تمرین کرده بودیم و روی نقاط ضعفشان کار کردیم که تصمیم داور کار را خراب کرد. به هر حال خوشحالم که زحمت بچه ها توسط من به نتیجه رسید و حداقل یک مساوی توانستیم بگیریم.

 

حسینی در مورد اینکه با توجه به محرومیت محمدزاده احتمالا مقابل پیکان هم فیکس است گفت: این مسائل به تصمیم کادرفنی بر می‌گردد و مشخص نیست چه کسی بازی می‌کند. اگر به من فرصت بازی داده شود همه تلاشم را برای کمک به تیم خواهم کرد و در کل امیدوارم مقابل پیکان به حقمان برسیم و 3 امتیاز را بدست بیاوریم چون دیگر در این بازی باید پیروز شویم.

 

وی در مورد جدایی از گل گهر و اینکه با توجه به صدرنشینی این تیم در لیگ برتر از تصمیمش پشیمان است یا نه، گفت: گل گهر تیم خوبی است و مشخص بود با حضور آقای قلعه نویی امسال حرف های زیادی برای گفتن دارد و برای‌شان آرزوی موفقیت دارم. آنها مایل بودند همکاری داشته باشیم ولی من تصمیم داشتم فضای دیگری را تجربه کنم و به تیم خوب و بزرگ ذوب آهن آمدم و از انتخابم اصلاً پشیمان نیستم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا