سیاسی

گزینه اصلی کارگزاران برای انتخابات ریاست جمهوری آینده علی لاریجانی است

پنل اس ام اس هیرو

زارع فومنی در گفت‌و گو با باشگاه آلانه:

کارگزاران به دنبال اختلاف افکنی در بین اصلاح طلبان است. / گزینه اصلی کارگزاران برای انتخابات علی لاریجانی استمحمد زارع فومنی دبیرکل حزب مردمی اصلاحات در گفت‌و‌گو با خبرنگار احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه آلانه، با اشاره به لیست مطرح شده توسط حزب کارگزاران سازندگی برای انتخابات ریاست جمهوری آینده گفت: هیچ اصلاح طلبی لیست کارگزاران را قبول ندارد و متاسفانه کارگزاران به دنبال اختلاف افکنی در بین اصلاح طلبان است.

او ادامه داد: معتقدم که گزینه اصلی کارگزاران برای انتخابات ریاست جمهوری سال آینده علی لاریجانی است و مجمع روحانیون مبارز و حزب اتحاد ملت هم در پی به صحنه کشاندن آقای موسوی لاری هستند؛ ناگفته نماند که افرادی نظیر محمدرضا عارف ، محسن رضایی ، محمدباقر قالیباف و مصطفی کواکبیان هم در انتخابات این دوره حضور خواهند داشت.

زارع فومنی در پاسخ به این سوال که آیا رئیس دولت اصلاحات همانند دوره‌های قبل اصلاحات را دور هم جمع خواهد کرد؟ گفت: بعید می‌دانم که حتی سید محمد خاتمی هم بتواند اصلاح طلبان را در کنار هم جمع کند، زیرا نظر های مختلف درون این جریان بسیار زیاد شده و مشکلات بسیاری وجود دارد؛ کما اینکه او به خوبی می‌داند که تکرار کردن‌هایش در این دوره تاثیری نداشته و بعید است که مردم به افراد تکراری اقبالی نشان دهند.

دبیرکل حزب مردمی اصلاحات بیان کرد: بعید می‌دانم که اصلاحات بتواند مانند دوره‌های قبل وحدت داشته باشد، زیرا نامزد‌ها و اختلافات درونی این جریان بسیار زیاد است و احتمالا اجماعی صورت نخواهد گرفت؛ البته در میان جریان اصولگرایی هم همین موضوع وجود داشته و آن‌ها هم بعید است که به اجماع برسند، زیرا آنها هم چند طیف مختلف دارند؛ نظیر جبهه پایداری، تیم‌های حامی حداد عادل، محسن رضایی ، قالیباف و برخی هم در صدد روی کار آوردن یک فرمانده نظامی هستند که تمامی این مسائل آنها را هم دچار عدم وحدت خواهد کرد.


بیشتر بخوانید


انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا