ورزشی

کاسمیرو: راموس رهبر رئال مادرید است

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1721167/42

زمان: 19:39  
1399/09/04

بازدید: 3,276

کاسمیرو، هافبک برزیلی رئال مادرید به تمجید از سرخیو راموس پرداخته است.

به گزارش “آلانه”، قرارداد سرخیو راموس، مدافع پرافتخار و متعصب رئال مادرید در پایان فصل به اتمام می رسد و هنوز توافقی برای ماندن او در برنابئو برای فصول بعد انجام نشده است. کاسمیرو مدعی شد سرخیو راموس رخبر رختکن رئال مادرید بوده و او از حضور در کنار چنین بازیکنی در این سالها احساس خوشایندی دارد.

 

کاسمرو گفت: “سرخیو راموس در رختکن و زمین یک رهبر است. خوشحالم که در همه این سالها کنار او بازی کرده ام و راموس نام خود را در تاریخ باشکاه حک می کند. راموس هرگز تسلیم نمی شود و همیشه می خواهد مبارزه کرده و برنده شود. او تیم را به جلو سوق می دهد و برای ما یک رهبر و الگو است.

 

 

اهمیت نقش هافبک دفاعی در فوتبال مدرن؟ من همیشه معتقدم یک بازیکن در هر سن و سالی می تواند هر روز چیزی جدید ولو کوچک و جزئی یاد بگیرد. نقش هافبک دفاعی در گذشته به خصوص در برزیل کاملا معمول بود. ما بازیکنان زیادی مانند مائورو سیلوا، گیلبرتو سیلوا و دونگا داشتیم و ما در برزیل معتقد بودیم چنین بازیکنانی از حضور در نقش شماره پنج راحت هستند. این روند اگرچه دیگر متوقف شد، اما اکنون دوباره در حال بازگشت به گذشته هستیم، زیرا سیستم ها تغییر کرده اند.

 

امروزه ما به ترکیب های قدیمی برگشته ایم، روش هایی که مدافعان کناری رفت و آمد داشتند و در این موقعیت هافبک دفاعی نقش مهمی در این امر داشته، او تعادل را فراهم کرده و باید مراقب سایر بازیکنان باشد و خلاهای موجود را پر کند. هافبک دفاعی مرکز خط میانی بوده و برای هر تیمی ضروری است.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا