ورزشی

مهدی پور به جای فرشید؛ باقری می ماند

کد خبر: 1721092/34

زمان: 14:18  
1399/09/04

بازدید: 5,529

ضربه سر فرشاد احمد زاده روی سر فرشید باقری حواشی تلخی را برای این بازیکن پدید آورد. در فضای مجازی خیلی ها به این بازیکن خرده گرفتند.

به گزارش “آلانه”، شدت این انتقادات به حدی بود که فرشید از محمود فکری و باشگاه استقلال عاجزانه خواست اجازه دهند او به تیم جدید ملحق شود؛ هر چند با توجه به بسته شدن پنجره نقل و انتقالات او در صورت جدایی از استقلال نمی تواند به تیم جدیدی ملحق شود و برای جابجایی باید تا پنجره زمستانی منتظر بماند. در حال حاضر تنها بازیکنانی می توانند وارد ترکیب تیم ها شوند که با هیچ تیمی قرارداد نداشته باشند.

 

محمود فکری با این درخواست مخالفت کرد و بر این عقیده است فرشید همانند هم بازیکنان در دیدار با فولاد با همه توان بازی کرد و یک لحظه گم کردن یار در ضربه ایستگاهی اشتباهی است که مدافعان هم مرتکب می شوند چه رسد به هافبک ها به خصوص که فرشاد احمد زاده از عقب به فضا اضافه شد.

 

فرشید باقری به خاطر فشاری که بعد از بازی با فولاد متحمل شده شاید برای بازی با ماشین سازی استراحت کند و جای خود را به مهدی پور بدهد اما هم چنان یکی از مهره های مورد اعتماد محمود فکری است و با بهتر شدن شرایط بار دیگر شانس بازی در ترکیب تیم آبی را به دست خواهد آورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا