ورزشی

معنای شادی بعد از گل ژوتا کشف شد (عکس)

کد خبر: 1721036/50

زمان: 11:00  
1399/09/04

بازدید: 321

دیوگو ژوتا ستاره پرتغالی لیورپول بعد از گلزنی برای این تیم سعی می‌کند با دست‌هایش بعضی حروف الفبا را نمایش دهد. اما معنی این شادی بعد از گل خاص او چیست؟

به گزارش “آلانه”، دیوگو ژوتا ستاره پرتغالی که از تابستان امسال به لیورپول ملحق شده با پیراهن قرمزها بسیار درخشان بوده و نامش را به عنوان یکی از ستاره های نوظهور این تیم مطرح کرده است. ژوتا که در ماه های تابستان با قراردادی 41 میلیون پوندی از ولوز به لیورپول پیوست در اولین ده بازی خود برای تیم یورگن کلوپ 7 گل به ثمر رساند.

 

ژوتا اخیراً هر زمان که گل می‌زند در جریان شادی بعد از گل خود سعی دارد با دست‌هایش چند حرف الفبا را به نمایش بگذارد. اما معنی این شادی بعد از گل ستاره پرتغالی چیست؟

 

 

ژوتا در روز 13 اکتبر یعنی حدود یک ماه و نیم پیش وقتی در مقابل وستهام گلزنی کرد انگشتهای خود را به شکلی در کنار هم قرار داد که حرف ام لاتین شکل بگیرد. او پریروز هم در بازی لیورپول مقابل لستر وقتی گل دوم تیمش را به ثمر رساند یک بار دیگر با انگشتهای یک حرف را نشان داد ولی این بار حرف آ لاتین را انتخاب کرده بود.

 

 

تا کنون نظریات زیادی درباره معنای این شادی بعد از گل خاص او مطرح شده ولی به نظر می رسد بهترین نظریه این باشد که ژوتا دو حرف ام و آ را نشان می دهد تا به کلمه ماسارلوس ارجاع دهد. ماسارلوس محله‌ای است در کلان شهر پورتو که محل تولد و زندگی ژوتا بوده است.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا