ورزشی

محمدی‌مهر: امیدوارم کابوس داوری برای ذوب تمام شود

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1721080/4

زمان: 13:09  
1399/09/04

بازدید: 1,607

اگر اشتباهات داوری بگذارد می‌خواهیم این هفته پیکان را ببریم

ذوب آهن طی دو هفته ابتدایی لیگ با شرایط عجیبی از سوی داوری مواجه بوده و اکنون مدافع باتجربه سبزپوشان ابراز امیدواری می‌کند، این کابوس برای این تیم خاتمه یابد.

به گزارش “آلانه”، شاگردان رحمان رضایی در دو هفته ابتدایی لیگ اسیر اشتباهات داوری شدند که کارشناسان نیز روی آن صحه گذاشتند. موضوعی که در ادامه باعث شد تا این باشگاه طی بیانیه‌ای حتی تهدید به کناره‌گیری از مسابقات نیز کند. فرشاد محمدی‌مهر، مدافع باتجربه ذوب آهن درباره این اتفاقات و همچنین شرایط تیم اینطور می‌گوید: شرایط تیم خوب است و این هفته باید مقابل پیکان به پیروزی برسیم.این بازی خانگی است و با توجه به اینکه در ۲ بازی گذشته نتوانستیم نتایج خوبی را کسب کنیم محکوم به کسب ۳ امتیاز هستیم البته اگر اشتباهات داوری بگذارد.

 

مدافع ذوب آهن در خصوص بیانیه باشگاه در خصوص اشتباهات داوری اینطور توضیح داد: باشگاه حق دارد چنین بیانیه‌ای را صادر کند. شما نگاه کنید اشتباهات داوری نسبت به فصل گذشته ادامه دارد. در دقیقه ۲ بازی ۱۰ نفره شدیم که در هیچ کجا چنین تصمیمی گرفته نمی‌شود در حالی که هیچ برخوردی صورت نگرفت. از پارسال این اشتباه داوری وجود دارد و شما چند بازی آخر ذوب آهن را در فصل گذشته ببینید چه اتفاقاتی افتاد که همه عجیب وغریب بود و امسال هم در حال تکرار شدن است.

 

محمدی‌مهر با اشاره به نگرانی و گلایه سرمربی تیمش گفت: آقای رحمان رضایی حق دارد که ناراحت و نگران باشد.این همه تلاش می‌کنیم اما متاسفانه در بازی به هدر می‌رود. اشتباهات داوری برای همه تیم ها وجود دارد اما برای تیم ما تاثیرگذارتر است. در همین بازی آخر ۹۲ دقیقه ۱۰ نفره بازی کردیم و اگر نتیجه نمی‌گرفتیم شرایط بد می‌شد.

 

مدافع ذوب آهن که دومین فصل حضورش در این تیم را پشت سر می‌گذارد، در پایان با اشاره به شرایط فصل گذشته سبزپوشان گفت: امیدوارم شرایط داوری تغییر کند چون فصل گذشته همین اشتباهات باعث شد در آستانه سقوط قرار بگیریم و امیدوارم هر چه زودتر کابوس این موضوع برای ما تمام شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا