ورزشی

فاطمی: اردوی تیم جوانان با رعایت پروتکل برگزار می‌شود

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1721042/4

زمان: 11:25  
1399/09/04

بازدید: 1,310

مهاجم اسبق استقلال و پرسپولیس که اکنون عضو کادرفنی تیم جوانان ایران است، از برگزاری اردو و تمرینات این تیم با رعایت پروتکل خبر داد.

به گزارش “آلانه”، فراز فاطمی، مهاجم سابق استقلال و پرسپولیس درباره آخرین وضعیت اردویی تیم جوانان ایران به سایت فدراسیون گفته: خوشبختانه طبق برنامه اردوی تیم ملی جوانان از اول آذرماه آغاز شد و پس از دریافت نتایج تست کرونا تمرینات را شروع کردیم. شرایط خوبی در مرکز ملی فوتبال برای تیم فراهم شده و طبق خواسته کادر فنی از امکانات بخش های مختلف مجموعه از جمله پک و زمین های چمن طبیعی و مصنوعی در دو نوبت تمرینات صبح و بعد از ظهر استفاده می کنیم.

 

فاطمی همچنین گفت: رعایت پروتکل ها از اهمیت ویژه ای برای ما برخوردار است چون زمان زیادی تا شروع مسابقات نداریم و باید مراقب سلامتی بازیکنان تیم باشیم تا اردوها به صورت فشرده و با حضور تمامی نفرات برگزار شود. تمرینات در شرایط بسیار خوبی زیر نظر کادر فنی دنبال می شود و بازیکنان هم انگیزه زیادی دارند تا با آمادگی مناسب وارد رقابت های نهایی قهرمانی آسیا در تاشکند شوند. امیدواریم با حفظ تمرکز و آرامش تیم در این مقطع حساس و زمان کوتاه باقیمانده بتوانیم نتایج شایسته ای در این رقابت ها کسب کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا