ورزشی

صادقی: این اتفاقات برای اولین بار در ایران رخ داد

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، بازی تیم های پیکان و شهرخودرو که روز شنبه به خاطر بارندگی نیمه کاره ماند یکشنبه برگزار شد و با برتری یک بر صفر پیکان به پایان رسید که این دیدار در ادامه تبدیل به یک بازی پرحاشیه و جنجالی شد.

صادق صادقی بازیکن تیم شهرخودرو در مورد شکست تیمش در برابر پیکان گفت: بازی خوبی بود ولی ما از شرایط مسابقه دور شدیم. ما ابتدا 20 دقیقه بازی کردیم ولی 24 ساعت بعد رفتیم و آن 20 دقیقه را ادامه دادیم و بچه های ما از شرایط مسابقه دور شدند.

وی عدم تمرکز را یکی از علل مهم شکست تیمش عنوان کرد. صادقی گفت: یکی از عواملی که باعث شد نتیجه را واگذار کنیم این بود که تمرکز نداشتیم. شرایط بازی عوض شده بود و باعث شد این نتیجه رقم بخورد.

در این مسابقه، اتفاقات عجیبی در زمین رخ داد که صدای مهدی رحمتی را در کنار زمین و همچنین کنفرانس خبری بعد بازی درآورد. اما بازیکن شهرخودرو در مورد حواشی پس از بازی گفت: حقیقتا من در جریان این حواشی نیستم و نمی دانم چه اتفاقی رخ داد.

وی درباره دیدار هفته آینده مشهدی ها در برابر صنعت نفت آبادان نیز گفت: ان شالله که برویم و 3امتیاز بازی را به دست آوریم. به این برد نیاز داریم تا بتوانیم به اهدافی که داریم برسیم.

صادقی در مورد اینکه گفته می شد رحمتی برخلاف دیدار نخست، نتوانست در برابر پیکان به روند خوب تیمش ادامه دهد گفت: این بازی شرایط خیلی خاصی بود. فکر نمی کنم در تاریخ لیگ برتر اینگونه اتفاقی رخ داده باشد که یک بازی 20 دقیقه اش برگزار شده باشد و بازی لغو شود و فردایش در یک زمین دیگر دوباره از دقیقه 20 به بعد بازی را ادامه بدهند.

صادقی در پایان نیز در مورد اینکه از لحاظ ظاهری و تکنیکی به او بدل خلعتبری می گویند نیز گفت: این نظر مردم است و خودم نمی توانم در این خصوص اظهار نظر کنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا