ورزشی

حمایت اوبامیانگ و ژاکا از عذرخواهی نیکلاس په‌په

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1721070/50

زمان: 12:45  
1399/09/04

بازدید: 3,863

چندین نفر از ستاره‌های آرسنال به عذرخواهی نیکلاس په‌په از هم تیمی‌هایش به دلیل اخراج در بازی مقابل لیدز واکنش نشان داده و از او حمایت کردند.

به گزارش “آلانه”، پیر امریک اوبامیانگ و گرانیت ژاکا از جمله بازیکنان آرسنال بودند که نسبت به عذرخواهی اینستاگرامی نیکلاس په‌په از هم تیمی‌هایش بعد از اخراج شدن در بازی مقابل لیدز واکنش نشان داده و از او حمایت کردند.

 

نیکلاس په‌په ستاره ساحل عاجی آرسنال که اخیراً از باشگاه لیل به این تیم منتقل شده در بازی این هفته آرسنال مقابل لیدز که با تساوی بدون گل به پایان رسید با زدن ضربه سر به صورت بازیکن لیدز از زمین اخراج شد تا به شدت با انتقاد مواجه شود. میکل آرتتا سرمربی آرسنال در پایان بازی حرکت او را غیر قابل قبول دانست و هواداران آرسنال هم حملات شدیدی علیه او انجام دادند.

 

 

شاگردان آرتتا بعد از اخراج په‌په در نیمه دوم هر چه کردند با توجه به ده نفره بودن نتوانستند دروازه لیدز را باز کنند تا در نهایت به یک امتیاز راضی شوند.

 

په‌په که علاوه بر بازی با لیدز به دلیل کارت قرمزی که دریافت کرده سه مسابقه از جمله دربی لندن مقابل تاتنهام را از دست داده است دیشب در یک پیام اینستاگرامی از هم تیمی‌هایش در آرسنال عذرخواهی کرد و به اشتباهش اعتراف کرد. په‌په اعلام کرد که از اقدامش عمیقاً متاسف است و می داند که به تیمش ضربه زده است.

 

 

چندین نفر از بازیکنان آرسنال و از جمله اوبامیانگ و ژاکا در اینستاگرام به این عذرخواهی واکنش نشان داده و از په‌په حمایت کردند. از دیگر بازیکنان آرسنال که از او حمایت کردند می توان به الکساندر لاکازت، هکتور بلرین، دنی سبایوس و ویلیام صلیبا اشاره کرد.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا