ورزشی

بیاتلو: استقلال وارد حاشیه شده، اما تیم خوبی است

 

به گزارش “آلانه”، وحید بیاتلو در نشست خبری پیش از دیدار با استقلال حاضر شد و صحبت هایی را پیرامون وضعیت تیمش و همچنین این دیدار حساس مطرح کرد.

 

همه بازی ها حکم فینال را دارد
به نظر من کل بازی های لیگ سخت است و همه بازی ها حکم فینال را دارد. نتایج غیرقابل پیش بینی است چون فوتبال نسبت به گذشته تغییر کرده. زمین ها بهتر شده و سرعت بازی ها بیشتر شده و مربیان به روزتر شدند. این کار را برای تیم ها سخت می کند و هیچ تیمی هم از قبل بازنده نیست.

زمان می برد تا تیم خوبی بسازیم
استقلال در 20 دوره گذشته لیگ برتر همیشه مدعی بوده و نفرات خوبی داشته. ما شناخت کاملی از استقلال داریم. کاری به بازی گذشته آن ها نداریم. تیم ما که کاملا دگرگون شده و 20 بازیکن را از دست دادیم. اینکه بتوانیم دوباره این تیم را بسازیم، زمانبر است. ما سعی می کنیم هفته به هفته بهتر شویم. تیمی که ساختیم، مطمئنا آینده درخشانی خواهد داشت. شک نکنید این بازیکنان جزو بهترین های فوتبال کشور می شوند.

 

اطلاعی از کیفیت زمین آزادی ندارم
ما هیچ اطلاعی از وضعیت چمن ورزشگاه آزادی نداریم چون آنجا تمرین نکردیم. اینکه هفته قبل آقای گل محمدی از این زمین ایراد گرفته، نظر خودش بوده است. انشالله که نسبت به هفته قبل شرایط زمین بهتر شده باشد.

 

تماشاگران بودند، به نفع ما بود
به نظر من فوتبال همیشه با تماشاگران بهتراست. بودن تماشاگران به نفع تیم جوان ما بود و انگیزه بازیکنان را بیشتر می کرد، اما متاسفانه به خاطر کرونا تماشاگری در ورزشگاه نیست. اگر تماشاگران در استادیوم بودند، برای ما هم بهتر بود.

 

 

عصبانیت مربیان به خاطر جوانی آن هاست
شاید یکسری مسائل داوری باعث عصبانیت مربیان شود. شاید هم یکسری مربی جوان مثل من تازه وارد لیگ شده باشند و فشار زیادی روی آن ها باشد. به هر حال نسل مربیان عوض شده و مربیان باید پاسخگوی باشگاه و هواداران باشند. فکر می کنم کمی لیگ جلوتر برود و داوری ها بهتر شود، کمتر از این اتفاقات می بینیم. به هر حال اشتباهات داوری هم عمدی نیست. یک بار به نفع ما است و یک بار به نفع تیم حریف.

 

آینده استقلال را با فکری روشن می بینم
استقلال از نظر فردی تیم خوب و کاملی است. آن ها در هر پست دو بازیکن کامل و باکیفیت دارند. فکر می کنم آن ها کمی وارد حاشیه شدند، اما آینده این تیم را با این بازیکنان و محمود فکری روشن می بینم. بازی سختی پیش رو داریم، اما شک نکنید یک بازی خیلی خوبی را بچه های ما فردا انجام می دهند.

 

من و بازیکنانم عاشق ماشین سازی هستیم
امیدوارم فردا یک بازی خوب انجام دهیم و آن را به هواداران قدیمی ترین تیم آذربایجان تقدیم کنیم. انشاله نتیجه هم به نفع ما باشد تا به آن ها تقدیم کنیم. ماشین سازی و استقلال جزو تیم های ریشه دار ایران هستند. هم من و هم بازیکنان عاشق این تیم هستیم و برای پیراهن سبزمان می جنگیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا