ورزشی

یک نشانه جدید برای جدایی قطعی ایسکو از رئال

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1720908/29

زمان: 14:38  
1399/09/03

بازدید: 10,425

به نظر می رسد طبق آنچه شایعات می گویند، ایسکو تصمیم قطعی خود برای جدایی از رئال را گرفته است.

به گزارش “آلانه”، دوران حضور ایسکو در رئال مادرید به پایانش نزدیک می شود. این هافبک اهل مالاگا که رابطه اش با زین الدین زیدان فراز و نشیب هایی داشته، تصمیم قطعی خود برای جدایی را گرفته و این را به اطلاع باشگاه نیز رسانده است. او قصد دارد همین زمستان رئال را قرضی یا قطعی ترک کند.

 

 

 

 

این خبر ابتدا توسط مارکا منتشر شد و سپس آاس نیز اعلام کرد که منابع نزدیک به ایسکو آن را تایید کرده اند. هدف ایسکو رفتن به تیمی است که در آن فیکس بازی کند تا شانس حضور در یورو 2021 را داشته باشد.

ایسکو یکی از بازیکنانی است که مورد انتقاد شدید هواداران و کارشناسان قرار دارد و در مقطعی اضافه وزن او را زیر سوال می بردند و حالا او را بازیکنی در حد رئال نمی دانند. ایسکو به وضوح از کیفیت گذشته خود فاصله دارد و در بازی اخیر مقابل ویارئال نیز نتوانست پاسخ منتقدان را بدهد.

اخیرا برخی از هواداران رئال با هجوم به صفحه نامزد ایسکو که یکی از بازیگران مشهور سینمای اسپانیاست، او را متهم کردند که باعث افت ایسکو شده است و این مساله نارضایتی شدید هافبک رئال را در پی داشت.

 

 

 

 

شب گذشته در برنامه ال چیرینگیتو ادعا شد که ایسکو خانه خود در مادرید را برای فروش گذاشته است و این می تواند نشانه دیگری برای جدایی قطعی او از رئال باشد اما مساله مهم اینجاست که آیا رئال زمستان به وی اجازه جدایی می دهد یا خیر. رئال که هیچ خرید تابستانی نداشت شاید به ایسکو اجازه جدایی ندهد. قرارداد او تا ژوئن 2022 اعتبار دارد و یکی دو تیم انگلیسی خواهان او هستند.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا