ورزشی

نوبت به رشید مظاهری رسید (عکس )

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1720861/34

زمان: 12:17  
1399/09/03

بازدید: 28,430

استقلال بازی با فولاد را باخت؛ این بازی یکی از بازی های مهم استقلال در دور رفت بازی ها بود به این خاطر که فولاد از مدعیان لیگ است . 

به گزارش “آلانه”، یکی از تبعات این باخت می تواند تغییر در ترکیب استقلال باشد. تماشاگران تیم به حضور فرشید باقری در ترکیب تیم معترض بودند و اینکه خوب بازی نمی کند. این تغییرات می تواند به پست های دیگر هم منتهی شود. نمونه اش درون دروازه. گل اولی که سید حسین در این بازی خورد، یعنی ضربه سر فرشاد احمد زاده بهتر قابل مدیریت بود. البته نمی شود گفت همه تقصیر به گردن دروازه بان بود. وقتی تیم گل می خورد همه ارکان تیم مقصر هستند همان طور وقتی تیم گل می زند همه بازیکنان در آن نقش دارند. سید حسین یا باید خروج می کرد و یا باید خط دفاعی تیمش را بهتر مدیریت می کرد. به خصوص زننده ضربه کسی بود که قامت بلندی ندارد؛ فرشاد احمد زاده. کسی با او به هوا نپرید و اصلا به خوبی یارگیری نشد و براحتی ضربه سر را به گونه ای زد که جای هیچ گونه عکس العملی برای سید حسین باقی نماند و گل دوم از روی نقطه پنالتی را شاید هر دروازه بان دیگری هم بود می خورد. 

 

 

محمود فکری در ابتدای حضور در استقلال و در حالی که صحبت از رفتن سید حسین بود با این دروازه بان صحبت کرد و به او گفت اعتماد کامل به وی دارد و از همه مهمتر استقلال برای موفقیت تنها نیاز به یک دروازه بان خوب ندارد و به سود او و استقلال است که رشید مظاهری هم به ترکیب تیم اضافه شود و هر دروازه بانی بهتر بود وارد میدان شود؛ رشید هم با علم با رقابت با سید حسین وارد تیم آبی شد؛ حالا او امیدوار است در هفته سوم او در دروازه استقلال قرار بگیرد. به خصوص که برای تدوام حضور در اردوی تیم ملی نیاز به بازی در ترکیب استقلال دارد. در شرایطی که استقلال بازی با فولاد را باخت تغییر در ترکیب استقلال از سوی محمود فکری شاید خیلی با گلایه از سوی سید حسین هم همراه نشود. به خصوص که سرمربی استقلال نشان داده در چینش خیلی به اعتراضات بازیکنان توجهی ندارد و حتی براحتی به شیخ دیاباته اجازه ورود به میدان را نداد و بعد از بازی هم او را در اختیار باشگاه قرار داد. 

 

از حسن های این فصل استقلال داشتن یک تیم خوب روی نیمکت است و همین کار محمود فکری را برای تغییر ایده ها راحت می کند. او همان طور که درون دروازه می تواند به رشید میدان دهد به جای فرشید باقری هم می تواند از مهدی مهدی پور بازی بگیرد. استقلال به دلیل باخت در برابر فولاد امیدوار است با یک بازی خوب ماشین سازی را شکست دهد تا خط بطلانی بکشد بر روی باخت در برابر فولاد و حاشیه های این بازی.

عکس: رضا سعیدی پور

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا