ورزشی

میثاقی: پیگیر صحبت های رسول پناه هستیم

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1720990/56

زمان: 23:57  
1399/09/03

بازدید: 9,509

مجری برنامه فوتبال برتر گفت که آنها چندین بار با رسول پناه قرار گذاشته اند تا او به این برنامه بیاید ولی این امر صورت نگرفته است.

به گزارش “آلانه”، برنامه فوتبال برتر همچون هر دوشنبه ها بر روی آنتن شبکه سوم سیما رفته است و به اتفاقات و حواشی هفته دوم لیگ بیستم می پردازد، اما در خلال این برنامه مجری فوتبال برتر صحبت هایی را در مورد مدیرعامل سابق پرسپولیس مطرح کرد.

محمدحسین میثاقی در قسمتی از این برنامه اعلام کرد که آنها چندین بار با رسول پناه مدیرعامل سابق پرسپولیس هماهنگ کرده اند تا او در این برنامه حضور پیدا کند و در مورد اتهاماتی که به گل محمدی و شجاع خلیل زاده زده است، پاسخگو باشد.

میثاقی در صحبت هایش گفت: «برای دو هزار و پانصدمین بار عرض می کنم که راجع به صحبت های آقای رسول پناه و اتهاماتی که به یحیی گل محمدی و شجاع خلیل زاده و چند نفر از بازیکنان تیم وارد کرده است و اتفاقاتی که در زمان مدیریت ایشان رخ داده است، آیتم های مورد نظر را آماده کرده ایم و منتظر آقای رسول پناه هستیم.»

وی گفت: «ما 3 بار با آقای رسول پناه هماهنگ کردیم و در این چند روز بارها با ایشان صحبت کرده ایم. گویا مادرشان در بستر بیماری بوده اند هر بار قول دادند به برنامه تشریف بیاورند ولی خلف وعده کردند. اما ما منتظر ایشان می مانیم.»

میثاقی در ادامه گفت: «ایشان نهایتا باید تشریف بیاورند و به هواداران پرسپولیس توضیح بدهند. نمی شود آدم چیزی بگوید و فرار کند. دوران این اتفاقات تمام شده است. زمانی که بحث و ابهامی را مطرح می کنیم باید در موردش توضیح بدهیم. ما این موضوع را پیگیری می کنیم و آن را ول نخواهیم کرد.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا