ورزشی

شکوری: هواداران چوکا کمی صبور باشند

کد خبر: 1720851/44

زمان: 11:52  
1399/09/03

بازدید: 3,233

دربی گیلان برایمان اهمیت زیادی دارد

سرمربی چوکای تالش گفت: امیدوارم هواداران که تنها امید ما هستند، صبوری کنند تا تیم روی غلتک بیفتد. 

به گزارش “آلانه”، چوکای تالش که جزو تیم های تازه وارد لیگ دسته اول به حساب می آید، روز گذشته در هفته اول سنگین ترین شکست را بین همه تیم های حاضر تجربه کرد تا خیلی زود قعرنشین شود. 
هادی شکوری، سرمربی تیم چوکای تالش بعد از شکست سه بر صفر برابر خیبر خرم آباد در هفته اول لیگ دسته اول به خبرنگار “آلانه” گفت: این اولین بازی ما بود و تیمی که تازه از لیگ دو به لیگ یک آمده، شرایط برایش خیلی سخت است. هضم اینکه بتوانیم در یک سطح بالاتر بازی کنیم، برای برخی بازیکنان راحت نیست. ما تازه دوران بدنسازی مان تمام شده و به تدریج به فرم ایده آل می رسیم.

وی افزود: برخی صحبت ها را هم دوست ندارم مطرح کنم؛ وگرنه تیم ما بازیکنان خیلی خوبی دارد و اگر همه چیز روال عادی خود را طی کند، مطمئنا ما حرف های زیادی برای گفتن داریم. من خیلی به این تیم امیدوارم. تقاضای من این است که مسئولان بیایند و پشت این تیم باشند. فوتبال یک رشته گروهی است و همت جمعی می خواهد.

 

سرمربی تیم چوکای تالش عنوان کرد: از هواداران هم می خواهم کمی صبورتر باشند. ما که از جانب کسی حمایت نمی شویم، فقط امیدوارم هواداران که تنها امید ما هستند، صبوری کنند تا تیم روی غلتک بیفتد. 

شکوری درباره رویارویی با ملوان در هفته دوم که دربی گیلان محسوب می شود، گفت: ما از همین امروز برنامه ریزی می کنیم تا بتوانیم در این بازی به نتیجه خوبی برسیم. به هر حال این بازی یک دربی به حساب می آید و اهمیت بالایی دارد.

وی در خصوص وضعیت لیگ یک در فصل جدید اضافه کرد: فعلا زود است که بخواهیم درباره تیم ها قضاوت کنیم. به هر حال مشکلات مالی در همه تیم ها هست؛ به جز چند تیم که حمایت مالی خوبی از طریق برخی ارگان ها می شوند. فقط هواداران چوکا بدانند این تیم بعد از سال ها وارد لیگ یک شده و فضای جدیدی را تجربه می کند. امیدوارم همانطور که چوکا به جرگه تیم های حرفه ای ملحق شده، هوادارانش هم حرفه ای رفتار کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا