ورزشی

سوارز: مسی افت کرده و نگرانش هستم

کد خبر: 1720952/29

زمان: 18:45  
1399/09/03

بازدید: 2,998

لوئیس سوارز ستاره سابق بارسا هم جزو کسانی است که این روزها نگران افت مسی هستند.

به گزارش “آلانه”، لویئس سوارز تابستان امسال به شیوه ای نه چندان خوشایند از بارسا جدا و به اتلتیکو پیوست. او در روز خداحافظی خود از بارسا اشک ریخت و باور نداشت که پس از شش سال دیگر قرار نیست کنار لیونل مسی دوست صمیمی اش بازی کند.

 

 

 

 

او اما شروعی عالی در اتلتیکو داشته و هر روز ثابت کرده است که بارسا چقدر در فروش او اشتباه کرد. لیونل مسی برعکس، در روزهای دوری از سوارز دچار افت شده و این روزها زیر فشار انتقادات قرار دارد. مسی فصل جاری شش گل زده که 5 تایش از روی نقطه پنالتی بوده است. او در 15 بازی اخیر دور از خانه بارسا گل تعیین کننده نزده است و آمار او تنها سه گل است.

 

 

 

 

لوئیس سوارز در مورد شرایط بد کنونی مسی گفت:« ببینید، در هفته های اخیر خیلی از بارسا حرف زده ام و معتقدم بهتر است در مورد این تیم از من سوال نکنید. من بازیکن اتلتیکو هستم و تمرکزم حالا روی این تیم است.

در مورد مسی باید بگویم که بله، او دوست صمیمی من است و من هم نگران شرایط فعلی او هستم. لئو الان در افت است ولی اطمینان دارم که او بلند می شود و به همه ثابت می کند که همان ستاره همیشگی است. اگر کسی بتواند از چنین شرایطی خارج شود، خود لیونل مسی است. به او تردید نداشته باشید.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا