ورزشی

زلاتان: حاضر بودم مجانی برای میهایلوویچ بازی کنم

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1720912/29

زمان: 14:55  
1399/09/03

بازدید: 18,586

ستاره سوئی میلان فاش ساخت که پیش از میلان نزدیک بود راهی بولونیا شود.

به گزارش “آلانه”، زلاتان ابراهیموویچ ستاره سوئدی میلان زمستان گذشته به این باشگاه برگشت. او از تیم های مختلفی پیشنهاد داشت ولی در نهایت به میلان پیوست. او سال 2012 از این باشگاه جدا شده بود و اکنون در 39 سالگی توانسته نقش ناجی روسونری را بازی کند و این تیم را به مدعی فتح سری آ تبدیل کرده است.

 

 

 

 

زلاتان در مصاحبه با گاتزتا دلو اسپورت فاش ساخت که ابتدا قرار بود به بولونیا برود و برای سینیشا میهایلوویچ بازی کند:«  سینیشا یک انسان بزرگ است و خوش شانسم که با او آشنا شده ام. در اینتر از همان روز اول او مرا تحت تاثیر قرار داد و هنوز هم دوستان خوب هستیم. همیشه گفته ام که او از من شجاع تر است. اگر قرار باشد به جنگ برویم، سینیشا جلوتر از من خواهد بود.«

 

 

 

 

زلاتان ادامه داد:« قبل از اینکه به میلان برگردم، از بولونیا پیشنهاد داشتم. سینیشا خواهان جذب من بود و به او گفتم که دیگر تحرک سابق را ندارم ولی او می گفت کافی است درون محوطه جریمه بمانی تا توپ به تو برسد. سینیشا هر کاری برای جذب من انجام داد و من هم به او گفته بودم، حاضرم مجانی برایت بازی کنم اما در نهایت نشد و به میلان پیوستم.»

 

لازم به ذکر است که سینیشا میهایلوویچ یک سال با سرطان خون جنگید و توانست این بیماری مهلک را شکست دهد. اخیرا او کتابی در این زمینه منتشر کرده است.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا