ورزشی

خشم اسطوره‌های آرسنال از په‌په: غیرحرفه‌ای و بچه‌گانه

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1720849/50

زمان: 12:00  
1399/09/03

بازدید: 6,980

دو اسطوره آرسنال از نیکلاس په‌په بازیکن این تیم به دلیل اخراج بی‌دلیلش در بازی دیشب مقابل لیدز به شدت انتقاد کرده و او را به عبرت گرفتن از این اشتباه دعوت کردند.

به گزارش “آلانه”، مارتین کیون و یان رایت دو اسطوره باشگاه آرسنال بعد از تساوی 0-0 این تیم مقابل لیدز در بازی دیشب دو تیم به انتقاد شدید از نیکلاس په‌په ستاره گران قیمت این تیم پرداختند که به عقیده آنها بی دلیل از زمین اخراج شده و نقش مهمی در ناکامی آرسنال در کسب پیروزی در این بازی داشت.

 

در اوایل نیمه دوم بازی نیکلاس په‌په و آلیوسکی بازیکن لیدز با هم درگیر شده و چند بار یکدیگر را هل دادند اما په‌په که عصبانی شده بود سر خود را به سمت صورت بازیکن لیدز متمایل کرد و او هم با استفاده از این فرصت خود را به زمین انداخت تا داور مسابقه په‌په را به همین دلیل از بازی اخراج کند. میکل آرتتا سرمربی آرسنال در پایان بازی از په‌په انتقاد کرد و رفتار او را غیر قابل قبول دانست.

 

 

اما آرتتا تنها کسی نبود که از رفتار ستاره گران قیمت ساحل عاجی این تیم عصبانی بود. مارتین کیون اسطوره آرسنال هم در پایان بازی حرکت په‌په را غیر حرفه ای خواند و از او دعوت کرد از رفتار تیه‌ران کیرنی در زمان عصبانیت درس بگیرد.

 

مارتین کیون در این باره گفت: ” نیکلاس په‌په با اینکه تابستان 2019 با قراردادی 72 میلیون پوندی به آرسنال آمده در این بازی تنها دومین بازی فیکس خود را انجام می‌داد. او می‌توانست از این فرصت برای نشان دادن خود استفاده کند ولی به جای این با یک رفتار به شدت غیر حرفه ای نشان داد که بلد نیست تحت فشار چطور رفتار کند. او باید از رفتار تیه‌ران کیرنی درس بگیرد که چطور سعی می‌کرد با آلیوسکی صحبت کرده و او را کنترل کند”.

 

 

یان رایت دیگر اسطوره آرسنال هم با انتقاد از رفتار په‌په او را متهم کرد که عامل ناکامی تیمش در این بازی بوده. یان رایت گفت: ” نمی گویم او واقعاً یک ضربه سر محکم به بازیکن حریف زد ولی این روزها دیگر نمی‌شود این حرکات را انجام داد. یک بازیکن نمی‌تواند اینطوری با سر به صورت کسی نزدیک شود. آلیوسکی وانمود کرد یک ضربه محکم به صورتش خورده که اینطور نبود ولی رفتار په‌په کاملاً غیر حرفه ای بود. کسی که مدام شکایت داشت چرا به بازی گرفته نمی‌شود بهترین فرصتش را اینطور از دست داد و نقش مهمی در عدم پیروزی آرسنال داشت”.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا