ورزشی

بهتر است محمد صلاح راهی رئال مادرید شود

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1720988/42

زمان: 23:47  
1399/09/03

بازدید: 9,334

دیوید جیمز:

دیوید جیمز، دروازه بان سابق لیورپول معتقد است که محمد صلاح باید در صورت رسیدن پیشنهاد مناسب فروخته شود.

به گزارش “آلانه”، محمد صلاح در جریان پیروزی 0-3 لیورپول برابر لستر غایب بود و دیوگو جوتا به عنوان جایگزین او درخشیده و برای چهارمین بازی خانگی پیاپی گلزنی کرد. در سال های اخیر اخباری در مورد تمایل رئال مادرید به جذب این ستاره مصری وجود داشته و دیوید جیمز مدعی شد در صورت رسیدن پیشنهادی مناسب، بهتر است محمد صلاح از لیورپول جدا شود، زیرا این باشگاه بدون او بهتر بازی می کند.

 

 

دیوید جیمز گفت: “اگر قیمت پیشنهادی رئال مادرید مناسب باشد، هر بازیکنی فروخته می شود و بستگی دارد که قیمت پیشنهادی چقدر باشد. اگر محمد صلاح به منچسترسیتی می رفت تصمیم خوبی برای لیورپول نیست. اگر او به لیگ دیگر و کشوری متفاوت برود منطقی تر است. من فکر نمی کنم لیورپول به صلاح وابسته باشد و این برای یورگن کلوپ اتفاق خوبی است. با این حال او هنوز هم نیاز به بازیکن جایگزین دارد.

 

منظورم این نیست که محمد صلاح بازیکن بزرگی نمی باشد، فقط به نظر می رسد لیورپول بدون او در زمین بهتر و روان تر بازی می کند. برخی بازیکنان فقط توپ را برمی دارند و با آن حرکت می کنند، پس در واقع شما فقط باید آنها را متوقف کنید. این همان چیزی است که در مورد صلاح اتفاق می افتد، حتی اگر او در این فصل هشت گل به ثمر رسانده باشد.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا