ورزشی

باشگاه فولاد هیچ اکانتی در توئیتر ندارد

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، پس از دیدار استقلال و فولاد در هفته دوم رقابت های لیگ برتر، ویدئویی از محمود فکری منتشر شد که در آن الفاظ زشت و زننده ای نسبت به تیم فولاد به کار می برد که با واکنش شدید باشگاه خوزستانی همراه شد.

در ابتدا، مدیران فولاد با اعلام اینکه بخاطر این ویدئو از سرمربی استقلال به کمیته انضباطی شکایت خواهند کرد، سعید آذری مدیرعامل این باشگاه نیز با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش به شدت نسبت به صحبت های فکری واکنش نشان داد.

پست اینستاگرام آذری باعث شد باشگاه استقلال به صورت رسمی بیانیه ای نسبت به آن صادر و اعلام کند که آذری آخرین نفری است که می تواند به دیگران درس اخلاق بدهد. بیانیه ای که باعث واکنش مجدد از سوی آذری شد.

اما امروز توئیتی منتسب به باشگاه فولاد خوزستان در فضای مجازی منتشر شد که در آن نسبت به محرومیت عیسی آل کثیر و مقایسه آن با الفاظ به کار برده شده توسط محمود فکری صحبت به میان آمده بود و این حساب کاربری خواستار اجرای عدالت شده بود. 

در این توئیت آمده است: « عیسی آل کثیر پسر خوب خوزستان به خاطر تنگ کردن چشمانش بدون هیچ منظوری 6 ماه از کلیه ی فعالیت های فوتبالی محروم شد.

آیا کمیته ی انضباطی ایران برای این توهین محمود فکری به فوتبال دوستان استان خوزستان جرأت صدور چنین احکامی را دارد؟ #اخلاق»

اما باشگاه فولاد خوزستان ضمن تکذیب داشتن هر گونه حساب کاربری در شبکه اجتماعی توئیتر، اعلام کرد که این اکانت جعلی بوده و هیچ گونه نسبتی با باشگاه فولاد ندارد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا