ورزشی

بادامکی: صحبت درباره حمیداوی ناجوانمردانه است

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1720995/43

زمان: 00:04  
1399/09/04

بازدید: 2,462

تارتار می خواست به هرقیمت سه امتیاز را حفظ کند

بازی تیم های پیکان و شهرخودرو که روز شنبه به خاطر بارندگی نیمه کاره ماند یکشنبه و در ادامه تبدیل به یک بازی پرحاشیه و جنجالی بود.

به گزارش”آلانه ” حواشی مربوط به اتفاقات  بازی تیم های پیکان و شهرخودرو که در نهایت با برتری یک بر صفر پیکان به پایان رسید کماکان ادامه دارد.بعد از مصاحبه های دو مربی بعد از بازی و انتشار بیانیه های باشگاه ها ، حسین بادامکی سرپرست شهرخودرو امشب روی خط برنامه آمد و درباره اتفاقات این بازی گفت:” تیم ما شرایط خوبی داشت و بازی را خوب شروع کرد  اما آن بارندگی شدید روی بازی تیم ما تاثیرگذار بود و از روند آرمانی دور کرد.”

او افزود:” متاسفانه روز یکشنبه اتفاقاتی که افتاد به ضرر ما بود. یکی از آن ها صحنه ای بود که  پنالتی نبود و داور به سود حریف سوت زد. در این صحنه بازیکن ما ایستاده بود و بازیکن پیکان پرید هوا و زمین خورد. متاسفانه اتفاقاتی بعد از گل افتاد که تیم ما را اذیت کرد. شرایط عادی نبود. من با تارتار بازی کرده بودم و با کادرفنی شان آشنا هستم. فکر می کنم آقای تارتار چون  تازه اومده بودند دوست داشتند سه امتیاز را هرجوری هست حفظ کنند. این اتفاقاتی   روی تیم ما تاثیرگذاشت و از طرفی مصدوم هم داشتیم.”

بادامکی در ارتباط بابیانیه باشگاه پیکان و صحبت هایی که در مورد دخالت فرهاد حمیداوی در مسایل فنی تیم در زمان بازی مطرح شده گفت:” نمی دانم این صحبت ها از کجا نشات می گیرد اما ناجوانمردانه است. آقای حمیداوی مالک باشگاه است و از جیبش هزینه می کند ،طبیعی است که دلش برای باشگاه بسوزد. این حرص و جوش خوردن ها طبیعی است و چنین  صحبت هایی که می شود به روح ورزش آسیب می زند. ایشان حق دارد برای تیمش نگران باشد چراکه دوست دارد تیمش برنده باشد.”

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا