ورزشی

استعفاء در هفته نخست؛ کرمپور از نود رفت 

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1720814/34

زمان: 10:12  
1399/09/03

بازدید: 3,058

تیم نود ارومیه در هفته نخست لیگ یک میهمان تیم هوادار بود و نتیجه بازی را یک بر صفر واگذار کرد. بعد از این بازی پژواک کرمپور سرمربی تیم نود از سمت خود استعفاء کرد. 

به گزارش “آلانه”، او در متنی که به همین بهانه در صفحه شخصی اش منتشر کرده این چنین آورده:« مدت حدود دو ماه است که درخدمت شما ومردم خوب و عزیز ارومیه بوده ام. چنانکه این مسولیت برعهده اینجانب گذاشته شده است. ازنگاه فنی باتمام کمبودها و کاستیها تلاش شده است تادراین مدت  تیمی درخور نام ومردم عزیز ارومیه با پایه ای از فوتبال نوین را دردستور کار قرار داده وپایه گذاری بکنیم که این اتفاق به لطف خدا رخ داده وتیم نود باارائه فوتبالی زیبا ومدرن که کمترازدوماه آموزش راپشت سرگذاشته بسیار انعطاف پذیرعمل کرده و فوتبالی منطقی و زیبا راباتوجه به مدت زمان یادشده ارائه می دهد که بازیهای تدارکاتی درچندهفته گذشته خود بیانگر این واقعیت است. اما جهت رشد وریشه دارکردن این فوتبال درشهرارومیه نیازمند زمان، امکانات وتجدید نظر درمسایل ومشکلات خواهیم بود. برطرف کردن این موانع خودکمک بزرگی برای رسیدن به فوتبالی مدرن و زیبا وجذابتر خواهد بود تاعلاقمندان باشوق واشتیاق مضاف به مجموعه پیوسته و کمک حال فوتبال ارومیه باشند.حدود چند روزی است که بخاطر مناسب ندیدن شرایط ادامه همکاری از تیم ۹۰ ارومیه جدا شده و از شما مردم عزیز بابت تمام لطف و محبتی که به من داشتید بی نهایت سپاسگزاری می کنم. از تک تک شما عزیزان و بازیکنان تیم ۹۰ خدا حافظی کرده و شما عزیزان و تیم ۹۰ را به خدا می سپارم.»

 

گفتنی است پنجره نقل و انتقالاتی تیم نود ارومیه به دلیل بدهی بسته است و این یکی از دلایل استعفای سرمربی تیم بوده است. نود یکی از تیم های خوب لیگ یک در فصول گذشته بشمار می رفت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا