ورزشی

پیرلو: رونالدو در یووه برای همه الگوست

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1720586/50

زمان: 09:20  
1399/09/02

بازدید: 14,185

آندره‌آ پیرلو سرمربی یوونتوس با تمجید از کریستیانو رونالدو که در دیدار مقابل کالیاری هر دو گل تیمش را به ثمر رساند گفت رونالدو در یووه برای همه الگو است.

به گزارش “آلانه”، در دیدار دیشب یوونتوس مقابل کالیاری کریستیانو رونالدو ابرستاره این تیم هر دو گل تیمش را به ثمر رساند تا مهمترین نقش را در پیروزی 2-0 بیانکونری بازی کند. آندره‌آ پیرلو سرمربی یووه در پایان بازی به ستایش از رونالدو پرداخت و از او به عنوان یک قهرمان بالفطره یاد کرد.

 

 

رونالدو در نیمه اول مسابقه به فاصله چهار دقیقه دو بار دروازه کالیاری را باز کرد تا در این فصل در شش بازی برای یوونتوس هشت گل به ثمر رسانده باشد. رونالدو به این ترتیب به اولین بازیکن یوونتوس تبدیل شد که در اولین 5 بازی خود در یک فصل سری آ در هر مسابقه گلزنی کرده است.

 

آندره‌آ پیرلو در پایان بازی گفت: ” رونالدو یک بازیکن حرفه‌ای بزرگ است و ما این را می دانستیم. کریستیانو یک قهرمان واقعی است و الگوی همه کسانی است که در اطرافش هستند. چه در بازی ها و چه در تمرینها کریستیانو برای همه در یوونتوس یک الگوی عالی است. تنها توصیه ای که می توانم به او بکنم این است که به حرکت در همین مسیر ادامه بدهد”.

 

 

پیرلو در ادامه صحبتهایش گفت: ” این تیم کیفیت بالایی دارد ولی این به تنهایی کافی نیست. ما اگر می خواهیم در بازی هایمان حاکم مطلق باشیم باید بتوانیم توپ را از این جناح به سرعت به جناح مقابل انتقال بدهیم. بازیکنان ما از این سبک فوتبال لذت می برند. ما وقتی صاحب توپ هستیم باید حریف را مجبور به عقب نشینی بکنیم. ما از اولین بازی سعی کردیم این پرس سنگین را پیاده کنیم ولی تا اینجا وقت چندانی برای کار کردن روی آن نداشته ایم. هدف اصلی این است که توپ را هر چه سریعتر مال خود بکنیم تا به فشار آوردن بر حریف ادامه بدهیم”.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا