سیاسی

هیچکس در این مجلس مخالف برداشتن تحریم‌ نیست

هیچکس در این مجلس مخالف برداشتن تحریم‌ نیستبه گزارش خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه آلانه، حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنور، رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در جلسه علنی امروز در تذکری شفاهی خطاب به رئیس جمهور اظهار کرد: جناب آقای رئیس جمهور هنوز تکلیف انتخابات آمریکا به طور قطعی معلوم نشده است، اما اطرافیان شما و شما با بی نظمی و آنارشیسم در حال پهن کردن فرش قرمز برای دشمن هستید.

وی افزود: هر کسی به ویژه رئیس جمهور و کابینه اش به عنوان سیاسی ترین و امنیتی‌ترین کابینه بعد از انقلاب به خوبی می‌دانند که اگر از موضع ضعف و سستی در مقابل دشمن برخورد کنند، میدان امتیازگیری را از دست می‌دهند و پیشاپیش زمینه را برای امتیازگیری دشمن فراهم می‌کنند.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بیان کرد: به حضرت عباس و کسی که قبولش دارید، هیچ کسی در این مجلس مخالف برداشتن تحریم‌ها نیست. از موضع عزت و اقتدار ورود کنید که حق این مردم تضییع نشود.

ذوالنور تصریح کرد: برجام بدبختی بود و ادامه‌اش بدبختی بیشتر است. از موضع عزت و قدرت ورود کنید و از اصول، ارزش‌ها و حقوق این ملت عقب‌نشینی نکنید و محکم بایستید.

رئیس کمیسیون امنیت بیان کرد: چه معنایی دارد که برخی از دولتمردان مدام از آمریکا تمجید و به نیروهای منتقد داخلی حمله می‌کنند. این افراد می‌خواهند دعوایی درست کنند تا موضع غلط خود را بپوشانند، اما بهتر است به جای این کارها بر امتیازگیری از طرف مقابل متمرکز شوند.

علی نیکزاد که ریاست جلسه را برعهده داشت در پاسخ به این تذکر، گفت: دموکرات‌ها بیشتر از جمهوری خواهان تحریم ظالمانه علیه ایران اعمال کرده اند و بر این اساس امیدی به هیچ یک از آنان نیست.

نایب رئیس  مجلس بیان کرد: بر اساس فرمایش مقام معظم رهبری ملت ایران باید در این شرایط مقاوم باشد.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا