ورزشی

ملوان تحت هدایت زارع و نوری آماده فصل پرماجرا (عکس)

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1720656/4

زمان: 14:34  
1399/09/02

بازدید: 2,608

ملوان بعد از چند فصل حضور در لیگ دسته اول، در این فصل با تدابیر مدیریتی و فنی دو ستاره سابق خود، سودای بازگشت به لیگ برتر را در سر دارد.

به گزارش “آلانه”، ملوان بندرانزلی که نامی آشنا برای اهالی فوتبال و محبوب برای بندرنشینان محسوب می‌شود، بعد از سقوط به لیگ آزادگان درگیر مسائل حاشیه‌ای، مدیریتی و از همه مهمتر مالی شده بود. موضوعی که باعث شد آنها به حضور خود در این لیگ تداوم بخشند و برای بازگشت ناکام بمانند و حتی در مقاطعی سایه سقوط به دسته پایین‌تر را در نزدیکی خود ببینند.

 

بندرنشینان اما در این فصل امیدوارند با مدیریت پژمان نوری و هدایت فنی مازیار زارع، به عنوان دو ستاره محبوب در انزلی، در این فصل موفق به کسب سهمیه صعود به لیگ برتر شوند. نوری که در آغاز کار مدیریتی خود توانسته برخی مشکلات پیش پای این تیم را مرتفع کند و با جذب نفراتی قابل اعتنا، شرایط را برای موفقیت تیم فراهم سازد، در اولین بازی فصل لیگ آزادگان در جدال با قشقایی شیراز قرار خواهند گرفت.

 

ملوان به این شکل از لیست این فصل خود نیز رونمایی کرده است. بازیکنانی که امیدوارند در این فصل انزلی‌چی‌ها را به حضور در لیگ برتر امیدوار کنند و باید دید در این مسیر پرماجرا چه شرایطی را دنبال خواهند کرد.

 

انزلی‌چی‌ها اما امیدوارند در همین ابتدای فصل تیم تحت هدایت مازیار زارع با قدرت کار را استارت بزند و باید دید آنها قادر خواهند بود از شیراز با دست پر خارج شوند.

 

ترکیب امروز ملوان مبین عشایر: حافظ یعقوبی، عیسی پرتو، میثم شاه مکوندزاده، میعاد یزدانی، هادی حبیبی نژاد، مهدی هاشمی نژاد، امید سلطانی، مهیار زحمکتش، محمد حسین پور و محمد مهری به میدان رفته اند و آنها آماده این تقابل سخت در خانه حریف شده‌اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا